Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Бійка в Раді потрапила в рейтинг кращих кулачних боїв світу

Автор: alex від 27-10-2011, 20:24
  • 0
Бійка в Раді потрапила в рейтинг кращих кулачних боїв світу


Британська газета The Guardian опублікувала добірку кращих боїв політиків у фотографіях з підзаголовком «Коли політикам не вистачає слів в жарких дебатах, вони не мають наміру здаватися без бою». Депутати Верховної Ради України також потрапили в цю збірку, зайнявши п'яте місце.

Газета включила в свою добірку фотографію бійки у Верховній Раді. Тоді український парламент проголосував за продовження оренди Росією військово-морського порту в Криму для Чорноморського флоту РФ під час хаотичної сесії з застосуванням яєць і димових шашок, повідомляє «Фокус».

На першому місці в цьому списку - парламент Італії з найостаннішими подіями, які відбулися там у минулу середу. Другим за рахунком опубліковано фото з колотнечею з Державної Думи Росії. Третє фото - з Чехії. Тоді міністр охорони здоров'я Чехії Девід Рат побився зі своїм правим суперником Макєров Мачек на зустрічі незадоволених стоматологів у Празі. Згідно розташуванню фото, четверте місце - у болівійських політиків. Болівійський опозиційний конгресмен Фернандо Родгірес вступив в сутичку з представником партії президента Ево Моралеса під час засідання конгресу в Ла-Пасі.

Як повідомляв MIGnews.com.ua, 27 квітня 2010 року Верховна Рада України ратифікувала угоду щодо російського флоту. Під час ратифікації цієї угоди в сесійній залі парламенту літали яйця і димові шашки.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.