Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Муамар Каддафі закликав до джихаду проти Швейцарії

Автор: Sokol від 26-02-2010, 03:48
  • 0
Муамар Каддафі закликав до джихаду проти ШвейцаріїДо священної війни мусульман проти Швейцарії закликав у четвер лідер лівійської революції Муамар Каддафі. «Будь-який мусульманин у всьому світі, який має справи з Швейцарією - відступник», - вважає він.

Свій заклик до джихаду Муамар Каддафі пояснив тим, що Швейцарія - безбожна і відступницькі країна, що руйнує будинки Аллаха. За його словами, «джихад проти Швейцарії, проти сіонізму, проти іноземної агресії не є тероризмом».

Таке бурхливе невдоволення Швейцарією викликали у глави Лівії підсумки референдуму, що відбувся в цій європейській країні в листопаді 2009 року. Тоді більша частина населення Швейцарської Конфедерації висловилася за заборону зведення мінаретів у мечетей, повідомляє «Інтерфакс».

Швейцарія не вперше потрапляє у Каддафі в немилість. У липні 2008 року один із синів лівійського лідера Ганнібал Каддафі і його дружина були затримані в готелі у Женеві за звинуваченням у побитті слуг. Влада Лівії звинуватила Швейцарію у застосуванні надмірної сили під час їх затримання. Через три дні він був звільнений і повернувся до Лівії, проте дипломатичний конфлікт між двома країнами не залагоджено до цих пір. У вересні 2009 року Муамар Каддафі закликав ООН «стерти Швейцарію з карти світу».

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.