Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Система ПРО повинна стати міжнародним проектом.

Автор: Sokol від 23-02-2010, 03:56
  • 0
Система ПРО повинна стати міжнародним проектом.Система ПРО повинна стати міжнародним проектом, це буде сприяти її ефективності та економічної спроможності, вважає генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен.

За його словами, в умовах нарощування ядерного потенціалу такими країнами, як Іран і Північна Корея, світ повинен згуртуватися у протидії ядерній загрозі.

«Все більше і більше країн прагнуть отримати ракети .... Тому ПРО стала стратегічним імперативом. Я вважаю, що ПРО має найбільший сенс у контексті партнерства », - заявив генсек НАТО, виступаючи в понеділок у вашингтонському Джорджтаунському університеті.

Фог Расмуссен переконаний, що партнерство у створенні системи ПРО вигідно як зі стратегічної, так і з фінансової точки зору.

«Таким чином стає можливим створення інфраструктури, що працює на майбутнє. Нова система ПРО може заповнити прогалини в нинішній системі ПРО США. Співпраця з НАТО дозволить розділити витрати. Створення спільними силами системи ПРО - більш вигідна угода з точки зору ефективності та вартості », - зазначив Генсек Альянсу.

Крім того, переконаний Фог Расмуссен, спільна робота над створенням системи ПРО стане важливим проявом готовності США, НАТО та ЄС піклуватися про загальну безпеку, в тому числі і Росії.

Президент США Барак Обама і глава Пентагону Роберт Гейтс 17 вересня 2009 оголосили про внесення коректив в плани зі створення системи протиракетної оборони. США не відмовилися від розміщення наземних елементів ПРО в Європі, всього лише відтермінувавши початок їх розгортання до 2015 року. Повністю позиційний район ПРО, включаючи наземну структуру, буде створений до 2020 року в чотири етапи. До моменту появи перших наземних об'єктів берега Європи патрулюватимуть військові кораблі США з ракетами-перехоплювачами на борту.

Держсекретар США Хілларі Клінтон також раніше заявила, що Польща і Чехія, які виявили готовність розмістити у себе радар і перехоплювачі відповідно до планів попередньої американської адміністрації, залишаться головними кандидатами на розміщення в себе наземних елементів системи ПРО.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.