Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


7 найбільш дивних і страшних ротів у тваринному світі

Автор: alex від 15-06-2012, 20:45
  • 0

1. Зуби «прибульців» міксінових

7 найбільш дивних і страшних ротів у тваринному світі

Про ненажерливості цих тварюк ходять легенди. Тварини часто поїдають рибу що попалася в мережі, тому тим самим приносять чимало шкоди риболовного промислу. Схожа на величезного черв'яка, міксин володіє вражаючою щелепою з цікавим розташуванням гострих зубів, розміщених у декілька рядів.

За іронією долі, незважаючи на наявність настільки загрозливою щелепи, міксин зовсім не обов'язково нею користуватися, щоб залишатися ситій. Вона вміє харчуватися шкірою: плаває в мутній воді поряд з трупами  істот що розкладаються, вбираючи шкірою їх чудові трупні соки через пори на шкірі.

2. Зуби-ножі морських шкірястих черепах

7 найбільш дивних і страшних ротів у тваринному світі

Шкірясті черепахи є найбільшими черепахами на планеті. На відміну від багатьох інших нешкідливих видів черепах, пощипували травичку, ці монстри володіють дуже страхітливою щелепою, яка необхідна їм для харчування молюсками, ракоподібними і молодими рибами.

В роті у цих черепах є ціла купа зубів, схожих на сталактити в печері, які ростуть з абсолютно різних сторін щелеп і навіть в горлі.

3. Вампірські ікла риб-вампірів

7 найбільш дивних і страшних ротів у тваринному світі

Познайомтесь: це скумбриевидних гідролік, якого називають «риба-вампір».

Щоб вижити в такій річці, як Амазонка, необхідно запастися дієвою зброєю, зокрема гострими іклами, які є у гідроліка. У роті цієї риби - різні за розмірами, але дуже гострі зуби, деякі з яких досягають в довжину до 15 сантиметрів.

Цікаво, що скумбриевидні гідролікі в близькій спорідненості з піраньями, але це не заважає хижакам найчастіше полювати саме на них. Незважаючи на те, що випадків нападу гідроліков на людей не спостерігалося, все ж радять триматися подалі від вод, в яких вони мешкають.

4. Ненажерлива і сяюча вночі акула з зубами-пилами

7 найбільш дивних і страшних ротів у тваринному світі

Сяючі акули з'являються тільки після заходу Сонця і плавають в непроглядній темряві в пошуках здобичі. Ці риби в довжину всього 5 сантиметрів, однак мають найбільші зуби щодо розмірів тіла.

Через те, що сяючі акули не можуть похвалитися великими розмірами тіла, вони навчилися нападати на великих риб і тварин, відкушуючи від них шматки м'яса і тут же зникаючи. Жертви акул - кити, великі риби, дельфіни - не вмирають, а всього лише залишаються з ранами, які поступово гояться, залишаючи шрами. Були зафіксовані випадки нападу і на людину.

5. Дивовижні зуби пінгвінів

7 найбільш дивних і страшних ротів у тваринному світі

Якщо заглянути в рот пінгвінові, там можна помітити, дещо вельми небезпечне й загрозливе - гострі зуби.

Зуби є з усіх боків всередині пінгвінячого рота, включаючи нижню і верхню щелепу дзьоба і навіть язик. Так як пінгвіни віддають перевагу заковтувати жертву ціляком, вони повинні якимось чином схопити і утримати її, в цьому-то і допомагають всюдисущі зуби. Колючий рот і язик працюють, як стрічковий транспортер, який рухає їжу в одному напрямку.

6. Язик-дротик у дятла

7 найбільш дивних і страшних ротів у тваринному світі

Про здібності дятла з величезною швидкістю довбати стовбури дерев відомо всім, а от про дивовижні властивості його язика знають не всі. Цей язик практично в три рази довший самого дзьоба, а також має на кінці дивовижний гачок, що дозволяє птахам діставати собі ласощів.

Можна тільки здогадуватися, як такий довгий язик може вміститися в роті у птаха. Виявляється, коли язик не потрібен, дятел обертає його із зворотнього боку черепа, він проходить біля очей, а його кінець дістає до самих ніздрів.

7. Людські зуби риби паку

7 найбільш дивних і страшних ротів у тваринному світі

Зовні ця рибка мало чим відрізняється від інших стандартних риб з лускою і плавцями, однак якщо ви заглянете в рот цій рибі, то дуже здивуєтеся: у риби паку людські зуби!

Навіщо природі знадобилося копіювати саму себе? Можливо, це пов'язано з тим, що такі зуби, як у людини, прекрасно справляються з пережовуванням практично будь-якої їжі, включаючи насіння і горіхи, що рибам взагалі не властиво.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.