Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Заповіді 104-річного мудреця - як жити в здоров'ї і радості

Автор: alex від 1-04-2015, 23:54
  • 0

Заповіді 104-річного мудреця - як жити в здоров'ї і радостіМудрість довгожителів має неоціненну важливість для тих, хто хоче прожити довге життя. За кожною думкою стоїть особистий досвід, кожен висновок перевірений часом. Сьогодні пропоную вам витяги з книги «Многії літа. Благії літа. Заповіді 104-річного мудреця Андрія Ворона для довгого і радісного життя ».

Через 20 років ми познайомимося з інопланетянами

Автор: alex від 21-07-2014, 20:42
  • 0

Через 20 років ми познайомимося з інопланетянамиГрупа провідних вчених НАСА заявила, що наступне покоління космічних телескопів, швидше за все, виявить схожі на Землю світи і, ймовірно, інопланетне життя. Вчені очікують, що це відбудеться протягом 20 років. «У найближчому майбутньому люди зможуть показувати на зірки і говорити« та зірка має таку ж планету, як Земля », - сказала Сара Сігер, професор планетології і фізики в Массачусетському технологічному інституті. Скоро самотність людства закінчиться. «Тільки уявіть собі момент, коли ми знайдемо ознаки життя, - погоджується з нею Метт Гори, провідний спеціаліст з космічним телескопам. 

З'ясовано секрет лакання кішок

Автор: Sokol від 18-08-2013, 20:55
  • 85

З'ясовано секрет лакання кішокВчені з'ясували, яким чином кішки хлебчуть воду та інші рідини. Стаття, в якій фахівці описують використовуваний кішками механізм (який відрізняється від механізму хлебтання у інших тварин), з'явилася в журналі Science. Коротко про роботу пише портал ScienceNOW, переклад якої ми вам і представляємо.

Чоловік-велетень і жінка-ліліпут стали чоловіком і дружиною

Автор: alex від 16-07-2013, 22:23
  • 0

Чоловік-велетень і жінка-ліліпут стали чоловіком і дружиноюЧоловік з самими великими ногами знайшов своє щастя з найменшою жінкою планети. Їй 19 років і вона найменша жінка в світі - зріст Джіоті ​​Амге всього 61 см. Він - Брахім Такіулла - має титул другої за висотою людини у світі. Його зріст 2 метри 46 сантиметрів. Розмір його стопи - 38 сантиметрів. Її нога в 4 рази менше - всього 9.5 сантиметрів. Свою фотогалерею пара виклала на конкурсі книги рекордів Гіннеса. Там зараз створюється найбільший інтернет-фотоальбом ніг. Потрібно, щоб фото своїх ніг прислали 50 тисяч осіб. На конкурс приймаються виключно фото босих ніг.

За версією журналу «The Economist» гривня є однією з найбільш недооцінених валют світу

Автор: Sokol від 14-07-2013, 00:08
  • 85

За версією журналу «The Economist» гривня є однією з найбільш недооцінених валют світуУкраїнська грошова одиниця недооцінена на 48,9%. Такі дані навів журнал «The Economist» у своєму щорічному рейтингу Big Mac Index, який грунтується на ціні гамбургера в ресторанах мережі швидкого харчування McDonald's в різних країнах світу.
Проведене дослідження відображає, що курс гривні до долара має становити 4,17 грн/дол. При підрахунках враховується офіційний курс НБУ на день проведення дослідження і складає 7,993 грн за 1 долар США.

Вчені гадають над дивною магнітною поведінкою зірки системи Тау Волопаса

Автор: Sokol від 10-07-2013, 22:42
  • 85

Вчені гадають над дивною магнітною поведінкою зірки системи Тау ВолопасаГрупа астрономів з найстарішого Сент-Ендрюського університету в Шотландії, в рамках дослідження повного магнітного циклу сонцеподібної зірки системи Тау Волопаса, опублікувала цікаві результати своїх досліджень. Так, вивчаючи багато в чому схожу магнітну поведінку зірки системи Тау Волопаса з нашим Сонцем, зокрема циклічність зміни її полюсів, вони відзначили дуже швидкий цикл сонячної активності цієї зірки. Якщо у сонця магнітні полюси перевертаються "догори ногами" кожні 11 років, то на Тау Волопаса зміни проходять з регулярними інтервалами порядку одного року.

Собака і левеня кращі друзі (відео)

Автор: alex від 14-03-2013, 21:06
  • 0

Собака і левеня кращі друзі (відео)Собака на прізвисько Хані і біле левеня Кванза (Honey and Kwanza) живуть в невеликому австралійському зоопарку Darling Downs Zoo. Коли левеня був ще зовсім маленький, у його мами виникли проблеми з годуванням молоком і її дитинча забрали до себе співробітники зоопарку. Тоді то Кванза і познайомився з Хані. Зараз собака і левеня грають разом як найкращі друзі