Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Кернес обіцяє відновити "варварськи" зруйнований "радикалами" пам'ятник Леніну

Автор: alex від 29-09-2014, 17:09
  • 0

Міський голова Харкова Геннадій Кернес назвав знесення пам'ятника Леніну на пл.Свободи в Харкові "варварством", яке є прямим порушенням законодавства України, і пообіцяв відновити монумент.

Про це йдеться в заяві Кернеса, розміщеному на офіційному "сайті Харківської міськради," повідомляє BOGODUKHOV-CITY.

"Сьогодні вночі варварськи було зруйновано пам'ятник Леніну. Це був найбільший монумент Леніну в Україні - пам'ятник монументального мистецтва місцевого значення. Пам'ятник знаходився на державному обліку як об'єкт культурної спадщини.

Але монумент зруйнували. Повалили на землю. Уламки розібрали на сувеніри ті люди, які цей пам'ятник люто ненавиділи.

Хочу відзначити - те, що відбулося сьогодні вночі, - це пряме порушення Закону в частині забезпечення безпеки мирних зібрань громадян України. Під покровом темряви радикально налаштованими людьми було знищено пам'ятник Леніну. Дуже важливо розуміти, що жоден з працівників правоохоронних органів не зробив жодного попередження на адресу людей, які розбивали монумент. Міліція не захистила інтереси територіальної громади - а адже пам'ятник знаходився на балансі міста Харкова, - дозволивши зруйнувати монумент. Більш того, міністр МВС Аваков вже поспішив повідомити, що жоден з учасників цього варварського дійства покарання не понесе.

Щоб не витрачати багато слів, скажу одне - пам'ятник Леніну на площі Свободи в Харкові ми обов'язково відновимо ", - зазначив Кернес в заяві.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.