Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Чернігівського маніяка зловили, він виявився залицяльником Гітлера

Автор: alex від 22-04-2010, 13:13
  • 0
Чернігівського маніяка зловили, він виявився залицяльником Гітлера


Міліція затримала людину, підозрювану у вбивствах, здійснених в Чернігові в ніч на середовище. Про це повідомив глава прес-служби МВС Дмитро Андрєєв.

За його словами, затриманий — 1988 років народження, хворою шизофренією. Як і передбачалося, ця людина стояла на обліку в психіатричній лікарні і в січні проходіл там обстеження. Підозрюваний затриманий і знаходиться в одному з підрозділів міліції.

«Як виявилось, він ярий прибічник ідей фашизму, і свої злочини він приурочив до дня народження Гітлера», — розповів Андрєєв.

На даний момент, оперативно-слідча група, посилена співробітниками МВС, відпрацьовують документальну базу і проводять первинні слідчі дії, які підтверджують причетність цієї людини до досконалих злочинів.

«Вже знайдено знаряддя злочину, і на деяких речах затриманого є кров, що імовірно належить його жертвам», — сказав Андрєєв.

Він додав, що міліція доки не може називати прізвище і ім'я підозрюваного, оскільки почалися слідчі дії.

Керівник прес-служби МВС поблагодаріл громадян і медиків спецустанов, які «практично щохвилини давали інформацію співробітникам міліції».

«Це допомогло встановити спочатку круг підозрюваних, а згодом і вийти на людину, яка обгрунтовано підозрюється в скоюванні злочинів», — сказав він.

«Громадяни Чернігова можуть себе відчувати абсолютно спокійно», — додав Андрєєв.

Як відомо, увечері 20 квітня в Чернігові протягом декількох годинників з надзвичайною жорстокістю були убиті три люди. Четверта жертва маніяка вижила.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.