Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


В Україні очікують зростання комп'ютерного ринку

Автор: Sokol від 26-09-2010, 23:15
  • 0
В Україні очікують зростання комп'ютерного ринкуГлава правління ЗАТ DiaWest Анатолій Балюк прогнозує збільшення українського ринку комп'ютерної техніки в 2010 р. на рівні 15%, пише «Компьютерное обозрение»..

«Фактично продажі почали рости лише в квітні-травні. Проте вже в серпні наші показники були на 23% вище, ніж за аналогічний період 2009 р. Таким чином, ситуація поліпшується, і є всі підстави очікувати, що до кінця року ця тенденція збережеться», - розповів Балюк.

За його словами, сезонність бізнесу, по суті, і не порушувалася. Винятком став тільки останній квартал 2008 р. Сезон "Back to School" в поточному році у нас виявився набагато краще, ніж у минулому. Це пов'язано насамперед з тим, що вибір товарів пропонований у наших магазинах, значно розширився.

«Наскільки поточний рік буде краще минулого, багато в чому залежить від загальної ситуації в країні. Якщо існуючі тенденції збережуться, в середньому по ринку зростання складе, як і передбачалося, в районі 15%. У себе ми очікуємо збільшення продажів на 20-25%, перш за все за рахунок розширення асортименту і нашої мережі. Ми взяли в управління 5 магазинів компанії МКС і відкрили декілька своїх точок, у тому числі унікальний проект "Computer Fashion" - все це, звичайно, позитивно вплине на річні результати», - відзначив Балюк.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.