Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Авторучка з перевіркою грамотності

Автор: Sokol від 19-07-2013, 00:33
  • 85

Пристрій LernstiftСучасна людина віддає перевагу комп'ютеру і клавіатурі, ніж старим добрим ручкам по безлічі різних причин. Однією з них є системи перевірки орфографії, які вбудовуються в текстові редактори та інтернет-браузери. Німецькі вчені представили першу в світі ручку, яка теж володіє цією функцією, вона стежить за текстом, який пише користувач, і вказує на його помилки.

Пристрій Lernstift являє собою відносно компактну і достатньо комфортну пір'яну ручку, обладнану вбудованим елементом живлення - батарейкою, яка живить ультракомпактний комп'ютер під управлінням ОС на ядрі Linux. Неоптичний сенсор руху допомагає мікрокомп'ютеру стежити за тим, які букви пише користувач, і якщо допускається помилка, негайно подається сигнал з вбудованого вібропривіда.

Крім грамотності, Lernstift допомагає користувачеві поліпшити свій почерк, присутній так званий каліграфічний режим. Для запуску продукту в серійне виробництво розробники запустили кампанію на порталі Kickstarter з метою залучення 120 тис. фунтів в рахунок попередніх замовлень. За попередніми підрахунками пристрій буде коштувати 99 фунтів.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.