Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Виявлено троян, який краде паролі користувачів «ВКонтакте» і «Однокласників»

Автор: Sokol від 13-07-2013, 01:14
  • 0

Виявлено троян, який краде паролі користувачів «ВКонтакте» і «Однокласників»Троян краде паролі користувачів «ВКонтакте» і «Однокласників», а також власників пошти Mail.Ru, автоматично перенаправляючи з легальних сайтів на підроблені сторінки.
Троян Win32/Bicololo маскується під графічний файл з розширенням. Jpg. При спробі відкрити такий файл, на комп'ютер користувача завантажується шкідлива програма, яка модифікує системний файл hosts і прописує в ньому IP-адреси які належать зловмисникам фішингових сайтів.

При спробі зайти на легальний сайт, користувач перенаправляється на підроблену сторінку зі схожим інтерфейсом. Всі дані, які він вводить на такій сторінці, потрапляють до рук зловмисників.

Клони стартових сторінок «ВКонтакте», «Однокласників» та Почти@Mail.Ru дуже хорошої якості, попереджають фахівці антивірусної компанії ESET. Наприклад, фішинговий сайт, що маскується під головну сторінку ВКонтакте, відрізняється від оригіналу лише неможливістю змінити мову або скористатися захищеним https-з'єднанням.

Сумарна кількість акаунтів соцмереж "ВКонтакте" і "Однокласники", на яких спрямована атака, становить 400 млн, акаунтів поштової служби Mail.Ru - 30 млн, порахували в ESET.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.