Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Google розробляє нову соціальну мережу

Автор: alex від 29-06-2010, 23:41
  • 0
Google розробляє нову соціальну мережу


Корпорація Google найближчим часом представить власну соціальну мережу під назвою Google Me. Про це пише в своєму мікроблозі в Twitter засновник соціального ресурсу Digg Кевін Роуз, повідомляє «Лента.ру».

Роуз посилається на «вельми достовірне джерело» і повідомляє, що Google Me може стати конкурентом Facebook. Автор блогу газети The San Francisco Weekly Алексия Цоцис відзначає, що подібний метод поширення інформації про новий продукт Google є незвичайним, адже Роуз не є співробітником корпорації.

В Google вже є соціальна мережа під назвою Orkut. Вона була запущена в 2004 році і до справжнього моменту володіє більш ніж 100 мільйонами зареєстрованих користувачів. Вона користується великою популярністю в Бразилії і Індії, де зареєстровано більше 70 відсотків аудиторії Orkut.

У лютому 2010 року Google представив соціальний сервіс Buzz, який передбачає можливість ділитися інформацією з останніми користувачами через поштовий сервіс Google Mail. Доступ до сервісу автоматично отримали всі користувачі пошти Google, що привело до великої кількості скарг від людей, які не бажали працювати з Buzz. В результаті Google відключив автоматичний доступ до Buzz.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.