Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Масовий злом поштових скриньок Gmail

Автор: Sokol від 20-04-2010, 22:23
  • 0
Масовий злом поштових скриньок Gmail

Останнім часом користувачі пошти Gmail помічають у своїх ящиках підозрілу активність: з них розсилається спам за адресами з особистого списку контактів. Судячи з усього, використовується якась уразливість в самому поштовому сервісі.

Вперше інформація про проблему з'явилася у форумі підтримки Gmail 10 квітня. З обговорення вималювалася приблизно наступна картина.

Якісь зловмисники якимось чином підключаються до чужих гмейл-скринькам і розсилають спам однотипний за адресами із пов'язаної з відповідним обліковим записом адресної книги. При цьому кожний лист надсилається відразу на 10 адрес.

За допомогою інструменту Gmail "Дії користувача в цьому акаунті" (доступний за посиланням "Додаткова інформація") можна побачити, що під час створення розсилки здійснювалося підключення з іншої IP-адреси за допомогою мобільного пристрою. Географія IP включає самі різні частини світу.

Ніяка інша стороння активність не спостерігається. Паролі (нерідко вельми секьюрні) користувачів, від чийого імені здійснювалася розсилка, не змінюються. Більше того, постраждалі користуються різними операційними системами (включаючи Mac OS X), браузерами (у тому числі Firefox і Chrome) і антивірусними продуктами.

Ніяких офіційних повідомлень з боку Google поки не було. Блог Securelist ("Лабораторія Касперського") посилається на якісь чутки про те, що компанія веде розслідування з даного питання.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.