Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Sagem Orga інтегрувала роутер Wi-Fi в SIM-карту

Автор: Sokol від 14-02-2010, 01:08
  • 0
Sagem Orga інтегрувала роутер Wi-Fi в SIM-картуSagem Orga спільно з оператором стільникового зв'язку Telefonica анонсували унікальний продукт SIMFi, який дозволяє перетворити будь-який мобільний телефон в роутер Wi-Fi, без застосування додаткового ПЗ та інших хитрощів.

В останні роки портативні комп'ютери отримали неймовірно широке поширення, а Інтернет став такою ж звичною частиною життя, як і FM-радіо в свій час. Природно, що люди хочуть мати доступ до Мережі, навіть якщо вони в дорозі і навколо немає точок доступу Wi-Fi. Зазвичай у такому випадку допомагають мобільні телефони, які можна використовувати як модем, але це не дуже зручно. Необхідно створювати Bluetooth-зв'язку ноутбук-телефон, або використовувати кабель і встановлювати додаткові драйвери.

Існують альтернативні програмні рішення для смартфонів з інтегрованим модулем Wi-Fi. Наприклад JoikuSpot для ОС Symbian. Такі програми дозволяють перетворити телефон у точку доступу Wi-Fi, до якої можна підключати будь-яку сумісну техніку для роботи в Інтернеті. На жаль, такі рішення найчастіше платні і дуже обмежені в плані підтримуваних платформ і пристроїв.

Найбільш цікавий варіант запропонували Sagem Orga і Telefonica. Вони представили SIM-картку стандарту USIM (застосовується в 3G-мережах) з інтегрованим модулем Wi-Fi - SIMFi. Вона сумісна з будь-яким мобільним телефоном, в якому є модуль 3G і фактично перетворює його на точку доступу Wi-Fi. Нічого налаштовувати не треба, достатньо включити в ноутбуці модуль Wi-Fi і підключитися до «телефонного» пункту доступу. За керування своєрідним роутером відповідальна внутрішня програма SIM-карти.

Про вартість і дату релізу SIMFi поки інформації не надходило.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.