Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Споживання яблук може продовжити життя

Автор: alex від 8-03-2011, 00:58
  • 0
Споживання яблук може продовжити життя


Експерти заявляють, що звичайні яблука здатні продовжити життя. Дані результати були отримані в ході спостережень над мушками дрозофілами.

У геномі цих маленьких комах є багато компонентів, схожих з людськими. Експеримент полягав в тому, що одній групі мушок давали стандартний корм, а інший - корм з добавкою яблучної витяжки. Дрозофіли, які одержували звичайну їжу, прожили в середньому по 50 діб, а мушки, що їли яблучний корм, - на п'ять діб довше.

Крім цього, мушки, яким давали корм з добавкою яблучного екстракту, залишалися з віком більш активними. Яблука допомогли знизити вироблення біохімічних компонентів, які, як правило, зростають у старих дрозофіл і провокують їх ослаблення.

Співробітники Китайського університету Гонконгу вважають, що антиоксиданти, які є в яблуках, нейтралізують вільні радикали. Останні, як відомо, викликають масу захворювань, а також беруть участь в процесі старіння.

Було проведено і інше дослідження, в ході якого розпитали тисячі дам і виявили, що жінки, постійно споживали в їжу яблука, на 20 відсотків рідше мали інфаркти та інсульти.

Не так давно дослідникам вдалося розшифрувати геном яблуні. Отримані дані вже застосовуються для культивування плодів, багатих антиоксидантами і використовуваних для профілактики хвороб очей, суглобів, серця і судин, цукрового діабету, хвороби Альцгеймера і онкологічних недуг.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.