Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Перегляд телевізора в 2 рази підвищує ризик смерті

Автор: alex від 27-02-2011, 23:38
  • 0
Перегляд телевізора в 2 рази підвищує ризик смерті


Перегляд телевізора шкідливий для здоров'я. Дану інформацію медики приводили вже порівняно давно. Тепер же ще один аргумент був представлений доктором Емманіельем Стаматакісом, що представляє відділення громадського здоров'я та епідеміології при Університетському коледжі Лондона.

При знаходженні перед телевізором, комп'ютером чи відеоіграми понад чотирьох годин на день підвищується в 2 рази ризик смерті від проблем зі здоров'ям, при цьому не грає особливої ролі фізичне навантаження в цілому. Лікар проаналізував зв'язок між часом перегляду телевізора і числом серцевих нападів. Було визначено, що при чотиригодинному перегляді улюблених фільмів на 48 відсотків підвищується ризик смерті в результаті різних причин і на 125 збільшується ризик летального результату через проблеми з серцем. При цьому показники не залежали від куріння, соціального стану людини, гіпертонії або любові до фізичних вправ.

Важлива роль у цьому питанні відводилася біологічним медіаторів. Зокрема, обумовлена багато в чому дана закономірність С-реактивним білком

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.