Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Список побічних ефектів віагри розширився

Автор: Solnishko від 12-06-2010, 10:09
  • 0
Список побічних ефектів віагри розширився


Шанувальники віагри піддають своє здоров'я ризику. У диво-ліки виявлений побічний ефект.

Як показало нове дослідження, чоловіки, постійно приймають віагру, піддають себе ризику довгострокової втрати слуху. Вчені встановили, що при прийомі віагри скарги на погіршення і втрату слуху збільшуються вдвічі. Вони обстежили 11 525 чоловіків старше 40 років. Ті, хто брав ліки на постійній основі, страждали погіршенням і втратою слуху набагато частіше, ніж їх однолітки, що не вживають віагру.

Відкриття віагри називають революційним кроком до сексуального здоров'я. Стверджується, що ці таблетки змінили психологію окремої людини і суспільство в цілому. Але зараз багато експертів-медики вважають, що така реклама надмірна. Адже у віагри є і побічні ефекти. Втрата слуху - лише один з них. У список негативних впливів віагри на організм входять також головний біль, гіперемія обличчя, розлад шлунку, погіршення зору. Негативний вплив відбувається за рахунок збільшення притоку крові до певної ділянки організму.

Дослідники вважають за необхідне, щоб споживачі віагри були попереджені про можливі наслідки для їхнього здоров'я. Їм необхідно знати про ознаки і симптоми порушення слуху. У цьому випадку слід негайно припинити прийом ліків і звернутися до лікаря за консультацією.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.