Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Спів допомагає відновлювати мовні здібності після інсульту

Автор: Solnishko від 26-05-2010, 13:26
  • 0
Спів допомагає відновлювати мовні здібності після інсульту


Спів допомагає відновлювати мову після інсульту

У Вашингтоні відбулася наукова конференція, на якій були представлені дані, які демонструють, що спів сприяє відновленню мовних здібностей після інсульту.

Групою вчених Гарвардської медичної школи на чолі з професором неврології Готфрідом Шлага був проведений експеримент, в ході якого пацієнтам, що перенесли інсульт, пропонували спочатку прочитати вголос, а потім проспівати пісеньку «Happy birthday to you». Якщо в першому випадку учасникам експерименту насилу вдавалося впоратися зі своїми голосовими зв'язками, то під час співу такі проблеми практично відсутні. При цьому явно простежувалася тенденція до підвищення плавності промові після співу.

Як пояснив професор Шлага, спів сприяє відновленню зв'язків у корі головного мозку, що благотворно впливає на речовий центр і мінімізує наслідки перенесеного інсульту.

Дослідження в цій галузі медицини давно проводяться фінськими вченими, яким у результаті експерименту, що тривав 13,5 років, вдалося з'ясувати, що для попередження інсульту, особливо у курців, абсолютно необхідно вживати в їжу продукти, багаті магнієм.

Якщо в раціоні в достатній кількості присутні продукти з цільного зерна, ламінарія (морська капуста), чорнослив, насіння олійних культур, горіхи та зелені овочі, в яких магній присутній у великій кількості, то це на 15% знизить вірогідність розвитку ішемічного інсульту.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.