Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Швейцарські вчені створили вакцину від куріння

Автор: alex від 25-06-2012, 19:29
  • 0
Швейцарські вчені створили вакцину від куріння

Швейцарські вчені розробили особливу вакцину, яка майже виліковує від куріння. Розроблено такий препарат професором доктором медичних наук Жаком Корнезом в Університеті Лозанни. Курцеві вводиться препарат, який сприяє тому, що процес куріння і задоволення від нього залежна від сигарет людина припиняє відчувати.

Така так звана вакцина CYT002 - NicQb перешкоджає проходженню нікотину в головний мозок засновуючи в крові курців антитіла. Виділяється фермент допамін з попаданням нікотину в клітини головного мозку, що блокує проникнення нікотину в кров таким чином курець не відчуває задоволення від куріння, оскільки фермент не виділяється.

Проводилися дослідження протягом 12 місяців які проводилися на людях які викурювали від 12 до 50 сигарет на добу. Дослідження показало, що 70% добровольців відмовилися від куріння, а 30% добровольців до сих пір продовжують палити, це пояснюється тим що пристрасть до сигарети у даних людей грунтується на психологічному рівні.
За словами фахівців це дуже хороший результат.

Вчені стверджують, необхідно вводити вакцину один раз на рік, для досягнення бажаного результату. Нові ліки з'явиться на ринку вже в 2013 році.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.