Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Інтернет допоможе вилікувати депресію

Автор: alex від 10-06-2012, 21:46
  • 0

 

Швейцарські вчені з'ясували, що від депресії не гірше ліків допомагає позбутися інтернет. Через інтернет лікарі можуть практикувати дистанційно на пацієнтах психодинамическую терапію.

 

В експерименті вчені взяли участь дві групи пацієнтів. Однак з них проходила курс психодинамічної терапії по зв'язку в інтернеті, друга - традиційним способом. Через 10 тижнів лікування з'ясувалося, що позитивний ефект лікування у першій групі куди більш виражений, ніж у другій. Симптоми депресії істотно знизилися і пацієнти почували себе добре без додаткової допомоги протягом мінімум 10 місяців.

 

«У порівнянні з антидепресантами і іншими методами лікування депресії саме психодинамічна інтернет-терапія показала кращі результати», - розповів доктор Роберт Юханссон з Лінчепінгского університету ... 

 

Причому такий вид лікування відноситься до самостійного. Пацієнти просто отримують матеріали з інтернету, а з терапевтом спілкуються раз на тиждень протягом 10 хвилин по електронній пошті.

 

Великим плюсом такої методики є можливість допомогти більшій кількості хворих, адже дистанційна робота займає менше часу у лікаря і той здатний вести більше пацієнтів до одужання.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.