Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Чи мають право у школах брати кошти за навчання?

Автор: alex від 3-12-2017, 14:03
  • 0

Чи мають право у школах брати кошти за навчання?

Доброго дня. Ви часто їздите в регіони і, мабуть, добре розумієте, як ми тут живемо. Зарплати у нас невеликі, за все доводиться платити, а тут ще й постійні побори в школі - то на канцтовари, то на миючі засоби, то на ремонт. Скажіть, будь ласка, наскільки вони законні й чи обов’язково їх сплачувати?

На які наділи мають право захисники вітчизни?

Автор: alex від 3-12-2017, 14:00
  • 0

На які наділи мають право захисники вітчизни?

Вітаю Вас шановний міністре. Мій чоловік 2 роки пробув в АТО. Спочатку як доброволець, а потім уже офіційно у військах. Повернувся на 3 місяці і знову пішов захищати країну. Чи положено йому отримати землю, куди для цього звертатися? Валентина Остапок

У Богодухівському районі було виявлено схрон з боєприпасами

Автор: alex від 20-11-2016, 22:33
  • 85

 У Богодухівському районі було виявлено схрон з боєприпасамиВиявили небезпечну знахідку працівники Управління карного розшуку спільно зі «Східним корпусом» та «Азовом». Начальником ГУНП в Харківській області генералом поліції третього рангу Анатолієм Дмитрієвим було поставлено завдання усім правоохоронним органам та громадським організаціям, які співпрацюють з поліцією, щодо активізації заходів, спрямованих на оперативне відпрацювання Харківської області. У зв’язку з цим «Східний корпус» та «Азов» прийняли рішення щодо активної участі в охороні громадського порядку.

Підозрюваного у спробі зґвалтування школярки арештовано

Автор: alex від 1-03-2016, 08:00
  • 85

Підозрюваного у спробі зґвалтування школярки арештованоБогодухівський районний суд за клопотанням прокурора обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для чоловіка, який підозрюється у спробі зґвалтування неповнолітньої (ч.3 ст. 15, ч. 4.ст. 152 КК України). Як розповів заступник керівника Дергачівської місцевої прокуратури Максим Бондаренко, у злочині підозрюється 30-річний мешканець Богодухова, який уже мав проблеми із законом за аналогічні кримінальні правопорушення. «10-річна учениця поверталася зі школу додому – у сусіднє село. Ішла на автобус. Дорога до автостанції пролягала через малолюдне місце, мимо гаражів. Саме там перестрів її зловмисник.

В Богодухове трое молодчиков совершили разбойное нападение на пенсионера

Автор: alex від 25-02-2016, 12:00
  • 85

В Богодухове трое молодчиков совершили разбойное нападение на пенсионераЗлоумышленники проникли в дом, избили пожилого человека и завладели его деньгами в сумме 1,5 тысячи гривен и личными вещами. После поступления заявления от пострадавшего, на место происшествия сразу выехала следственно-оперативная группа. В результате розыскных мероприятий правоохранители задержали 20, 23 и 24-летних парней. Во время досудебного расследования установлено, что ночью молодчикичерез окно проникли в дом пенсионера, угрожали, а когда он отказался добровольно отдать сбережения, начали бить.

В Богодухове мужчина отобрал у знакомой мобильный телефон

Автор: alex від 25-02-2016, 09:00
  • 85

В Богодухове мужчина отобрал у знакомой мобильный телефонВ совершении преступления сотрудники Богодуховского отделения полиции разоблачили 33-летнего жителя райцентра. С заявлением об ограблении в полицию обратилась 32-летняя женщина. Она рассказала, что ночью возвращалась домой. По дороге к ней подъехал знакомый, который предложил подвезти ее на автомобиле. Получив в ответ отказ, силой завладел мобильным и исчез в неизвестном направлении. Правоохранители быстро установили и задержали 33-летнего подозреваемого.

В Богодухове во время семейной ссоры сын чуть не зарезал отца

Автор: alex від 24-02-2016, 20:00
  • 85

В Богодухове во время семейной ссоры сын чуть не зарезал отцаЗа совершение преступления сотрудники Богодуховского отделения полиции задержали 28-летнего молодого человека. В дежурную часть поступило сообщение от медиков о доставке 53-летнего мужчину в состоянии алкогольного опьянения с колото-резаными ранами грудной клетки. На сообщение сразу отреагировали правоохранители и начали оперативно-розыскные мероприятия. Установлено, что накануне в семье возникла ссора. В результате 28-летний сын нанес отцу несколько ударов кухонным ножом.