Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік

 

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XXVIII СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

18.01.2013                                     Богодухів                                   № 1171 -VІ

Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік, затвердженого рішенням міської ради від 14 грудня 2012 року № 1082-VІ (XXVI сесія VІ скликання)

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом роботи Богодухівської міської ради VІ скликання, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік, затвердженого рішенням міської ради від 14 грудня 2012 року № 1082-VІ (XXVI сесія VІ скликання), доповнивши його пунктами такого змісту:


з/п
Вид проекту регуляторного акта Назва проекту регуляторного акта Ціль
прийняття
Строк підготовки Відповідальні за розроблення регуляторного акта
4 Рішення міської ради Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств і організацій у комунальну систему каналізації Запобігання порушенням у роботі мереж і споруд каналізації, підвищення ефективності їх роботи забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод підприємств Січень 2013р. Моргун Л.М.
Слесарєв В.В.
Тризна В.І.
5 Рішення міської ради Про затвердження «Правил розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації на території населених пунктів Богодухівської міської ради» Забезпечення дотримання вимог чинного законодавства щодо впорядкування розміщення та функціонування зовнішніх рекламних носіїв, відповідність технічним та естетичним вимогам до рекламних об'єктів на території міста. Удосконалення організаційного механізму при проведенні робіт стосовно використання та утримання рекламних площ 1 квартал 2013 р. Моргун Л.М.
Тризна В.І.
Мартиненко М.І.

 

2. Доручити секретарю міської ради Зіньковській З.М. здійснити оприлюднення цього рішення протягом 10 днів в ЗМІ з дня прийняття рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.)

Міський голова                    Н. ОЛЕКСЕНКО

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.