Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Рішення виконкому Богодухівської міської ради від 27 вересня

27 вересня 2012 року

1.

Про виконання рішення від 24.05.2012 № 109 «Про підсумки роботи комунальних підприємств міста, дошкільних навчальних закладів в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр. і завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2012-2013 р.р.

№ 267

2.

Про фінансовий стан комунальних підприємств «Богодухівжитло» та «Богодухіввода»

№ 268

3.

Про стан контролю за рішеннями виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями з основної діяльності, дорученнями та розпорядженнями голови Богодухівської РДА

№ 269

4.

Про надання одноразової грошової допомоги

№ 270

5.

Про встановлення тарифу на послуги з теплопостачання, що надає ТОВ “Аквілегвія”

№ 271

6.

Про внесення змін до штатного розпису КП «Богодухівжитло» та його затвердження

№ 272

7.

Про результати проведеної ревізії фінансово-господарської діяльності КП «Богодухівжитло»

№ 273

8.

Про затвердження протоколу засідання житлової комісії від 24.09.2012

№ 274

9.

Про здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Богодухівської міської ради за І півріччя 2012 року

№ 275

10.

Про затвердження розрахунків технологічних нормативів використання води на 2013 рік

№ 276

11.

Про дозвіл на підключення до міського водопроводу

№ 277

12.

Про дозвіл на підключення до системи водовідведення міста Богодухова

№ 278

13.

Про дозвіл на видалення насаджень

№ 279

14.

Про надання дозволу на газифікацію

№№ 280, 281

15.

Про оформлення права власності

№№ 282-284

16.

Про надання дозволу на розміщення малої архітектурної форми (пам’ятного знака) в м.Богодухові на території парку Перемоги

№ 285

17.

Про надання згоди на збереження та подальше використання самочинного будівництва

№№ 286-289

18.

Про затвердження плану роботи виконкому на IV квартал 2012 року

№ 290

19.

Про затвердження протоколу засідання комісії щодо присвоєння нового номерного знака об’єкту нерухомого майна (квартирі) за адресою: м.Богодухів, вул.Пушкіна, 20 кв.1

№ 291

20.

Про затвердження протоколу засідання комісії щодо присвоєння нового номерного знака домоволодінню за адресою: с.Паляничники, вул.Паляничники, 42

№ 292

21.

Про внесення змін до складу комісії з розгляду земельних спорів з приводу суміжного землекористування при виконавчому комітеті міської ради

№ 293

22.

Про зменшення розміру плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради

№ 294

23.

Про нагородження з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана

№ 295

24.

Про надання допомоги у завезенні дров

№№ 296-300

 

 


 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

27.09.2012                       № 267

Про виконання рішення від 24.05.2012 № 109

«Про підсумки роботи комунальних підприємств міста, дошкільних навчальних закладів в
осінньо-зимовий період 2011-2012 рр. і завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2012-2013 р.р.»

 

Заслухавши інформацію заступників міського голови Коваленка І.В. та Рогинської Л.І. про виконання рішення від 24.05.2012 № 109 «Про підсумки роботи комунальних підприємств міста, дошкільних навчальних закладів в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр. і завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2012-2013 р.р.», керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію заступників міського голови Коваленка І.В. та Рогинської Л.І. про виконання рішення від 24.05.2012 № 109 «Про підсумки роботи комунальних підприємств міста, дошкільних навчальних закладів в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр. і завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2012-2013 р.р.» прийняти до відома.

2. Керівникам комунальних служб міста до 10.10.2012 року завершити виконання всіх необхідних заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років та письмово інформувати виконком про виконані роботи.

3. Завідувачам дошкільних навчальних закладів міста:

    1) До 01.10.2012 року підготувати пакет документів для початку опалювального сезону.

    2) Вжити необхідних заходів для своєчасного і в повному обсязі забезпечення овочами для харчування дітей у осінньо-зимовий період.

4. Заступникам міського голови Коваленку І.В.та Рогинській Л.І. організувати:

    1) Проведення до початку опалювального сезону повірки газових лічильників та сигналізаторів, заміри опору ізоляції освітлювальної та силової електромережі, проведення навчання відповідальних за роботу газового обладнання. 

    2) Ремонт даху основного приміщення та димоходу у ДНЗ № 7.

5. Керівникам дошкільних навчальних закладів вжити необхідних заходів для своєчасного і в повному обсязі забезпечення ДНЗ овочами для харчування дітей у осінньо-зимовий період.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови Коваленка І.В. та Рогинську Л.І.

 

Міський голова              Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 


 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

27.09.2012                       № 268

Про фінансовий стан комунальних підприємств «Богодухівжитло» та «Богодухіввода»

 

Розглянувши інформацію керівників комунальних підприємств «Богодухівжитло» (Ярошенко Н.М.) та «Богодухіввода» (Слесарєв В.В.) про фінансовий стан підприємств на 01.09.2012, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію керівників комунальних підприємств «Богодухівжитло» (Ярошенко Н.М.), «Богодухіввода» (Слесарєв В.В.) про фінансовий стан підприємств на 01.09.2012 взяти до відома.

2. З метою покращення фінансового стану комунальних підприємств рекомендувати начальнику КП “Богодухівжитло” Ярошенко Н.М., директору КП «Богодухіввода» Слесарєву В.В.:

    1) Виконати дії щодо використання всіх наявних резервів для зменшення собівартості комунальних послуг;

    2) Здійснити оптимізацію штатної чисельності працівників підприємств.

3. Директору КП “Богодухіввода” Слесарєву В.В. розробити заходи щодо скорочення виробничих витрат (зменшення витрат електроенергії, заробітної плати, втрат води).

4. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії міської ради Дереведмедь Т.В. та провідному спеціалісту апарату міської ради Моргун Л.М. здійснювати постійний моніторинг фінансової діяльності комунальних підприємств «Богодухівжитло» та «Богодухіввода» та надавати практичну допомогу спеціалістам підприємства щодо поліпшення аналітичної роботи.

5. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії міської ради Дереведмедь Т.В., провідним спеціалістам апарату міської ради Моргун Л.М. та Тризні В.І. розробити положення щодо відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги, послуги з водопостачання і водовідведення та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання).

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

7. Про хід виконання цього рішення заслухати на засіданні виконкому у листопаді 2012 року.

 

Міський голова              Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 


 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

27.09.2012                       269

 

Про стан контролю за рішеннями виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями з основної діяльності, дорученнями та розпорядженнями голови Богодухівської РДА

 

Контроль за виконанням документів здійснюється з метою забезпечення своєчасного та належного їх виконання.

Організація та стан контролю за виконанням рішень виконкому, розпоряджень міського голови, розпоряджень та доручень голови Богодухівської РДА покладена на керуючого справами виконкому, безпосередній контроль покладений на секретаря керівника.

Фактичний контроль виконання рішень, розпоряджень здійснюють заступники міського голови, керуючий справами виконкому, відповідно до їх компетенції.

Відповідальність за виконання рішень, розпоряджень несуть посадові особи, до компетенції яких входить вирішення завдань, що містяться у документах.

За дев’ять місяців поточного року виконком міської ради було прийнято 266 рішень, з них – перебувають на контролі – 8, розпоряджень міського голови з основної діяльності – 110, прийнято на контроль – 52. З них виконано – 29, 33 - залишається на контролі.

За вказаний період до міської ради надійшло 22 розпорядження та 5 доручень голови Богодухівської РДА, з них - 10 перебувають на контролі.

Проаналізувавши питання організації роботи з контрольними документами та стану виконавської дисципліни при роботі з документами, з метою підвищення рівня виконавської дисципліни при роботі з контрольними документами, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Заступникам міського голови Коваленку І.В. та Рогинській Л.І., керуючому справами виконкому міської ради Щербак А.М.:

    1) Взяти під особистий контроль своєчасне та якісне виконання контрольних документів;

    2) Систематично аналізувати стан роботи з контрольними документами, посиливши вимоги до підлеглих, що допустили порушення термінів або низьку якість виконання поставлених завдань;

    3) Здійснювати оперативне реагування щодо виконання документів зі стислими термінами виконання та забезпечувати своєчасне виконання інших;

2. Керуючому справами виконкому міської ради Щербак А.М.:

    1) Здійснювати заходи щодо подальшого зміцнення виконавської дисципліни в апараті виконкому міської ради;

    2) Ввести практику ведення щомісячного моніторингу стану виконання контрольних документів;

    3) Доповідати на апаратних нарадах у міського голови про стан виконавської дисципліни в апараті міської ради, комунальних підприємствах, підпорядкованих  виконкому міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

 

Міський голова              Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 


 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

27.09.2012                       № 271

 

Про встановлення тарифу на послуги з теплопостачання, що надає ТОВ “Аквілегвія”

 

Розглянувши листа генерального директора ТОВ “Аквілегвія” Мерзлікіна Р.В. №12/09 від 14.09.2012 р., на підставі «Норм та вказівок по нормуванню витрат палива та теплової енергії на опалення житлових та громадських споруд, а також на господарсько-побутові потреби в Україні» КТМ 204-94, згідно з наданими розрахунками, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 р. №869, керуючись ст.ст. 7, 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, п.2 ч.1 ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити ТОВ «Аквілегвія» (генеральний директор ТОВ “Аквілегвія” Мерзлікін Р.В.) тариф на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в розмірі за 1 Гкал без ПДВ:

    - для бюджетних споживачів 991,49 грн;

    - для інших (госпрозрахункових) споживачів 1037,83 грн.

2. ТОВ «Аквілегвія» про прийнятий тариф повідомити споживачів в установлений законом термін.

3. Дане рішення оприлюднити в засобах масової інформації.

4. Рішення набуває чинності з 15 жовтня 2012 року.

 

Міський голова              Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 


 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

27.09.2012                       № 272

Про внесення змін до штатного розпису КП «Богодухівжитло» та його затвердження

Розглянувши лист КП «Богодухівжитло» від 24.09.2012 № 793 щодо внесення змін до штатного розпису підприємства у зв’язку з складним фінансовим становищем підприємства, з метою забезпечення благоустрою та  належного санітарного стану міста, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до штатного розпису КП «Богодухівжитло», а саме:

    1) Виключити посади:

         - бухгалтер - 1 (одна) штатна одиниця;

         - касир - 1 (одна) штатна одиниця;

         - інспектор з благоустрою - 1 (одна) штатна одиниця;

         - робітник звалища - 1 (одна) штатна одиниця.

    2) Включити посади:

         - бухгалтер-касир - 1 (одна) штатна одиниця;

         - робітник доріг - 1 (одна) штатна одиниця.

2. Затвердити на 01.09.2012 штатний розпис КП «Богодухівжитло» в кількості 49,5 штатних одиниць.

3. Рішення виконкому міської ради від 19.06.2012 № 152 «Про внесення змін до штатного розпису КП «Богодухівжитло» та його затвердження» вважати таким, що втратило чинність з 01.09.2012.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В. та провідного спеціаліста апарату міської ради Моргун Л.М.

 

Міський голова              Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 


 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ     КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

27.09.2012                       № 273

Про результати проведеної ревізії фінансово-господарської діяльності КП «Богодухівжитло»

 

Проведеною плановою ревізією фінансово - господарської діяльності КП«Богодухівжитло» виконавчого комітету Богодухівської міської ради за період з 01.05.2011 року по 01.07.2012 року встановлено фінансових порушень на загальну суму 14,46 тис. грн., в тому числі недоотримано фінансових ресурсів на суму 2,85 тис. грн., незаконні витрати на суму 10,07 тис. грн.., нестача ТМЦ – 0,02 тис. грн., інших фінансових порушень на суму 1,52 тис. грн.. про що викладено в інформації Богодухівської міжрайонної державної фінансової інспекції № 710-24/2252 від 6 вересня 2012 року.

За період, що підлягав ревізії, встановлено, що в порушення п.12 Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 16 «Витрати», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.99р.№318 в 2011 році на рахунок 23 «Виробничі витрати» віднесено вартість металобрухту на загальну суму 0,8 тис. грн., коли фактично його здано установі, на яку покладено збір такої сировини. Порушення усунуто.

Порушення допущено колишнім головним бухгалтером Білухтою В.І.

Ревізією дотримання законодавства при встановленні посадових окладів, надбавок та доплат встановлено, що в порушення п.4.1 Водій автотранспортних засобів Розділу ІІ Професії робітників та найпростіші професії працівників автомобільного транспорту «Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників» Випуску № 69 «Автомобільний транспорт», затвердженого Наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 14.02.2006  № 136 двом водіям підприємства внаслідок невірно встановленого класу безпідставно нараховано та сплачено надбавки за класність на загальну суму 4,35 тис. грн..,що в свою чергу призвело до зайвого нарахування та перерахування внесків до державних цільових фондів на суму 1,61 тис.грн.,  чим завдано матеріальної шкоди (збитків) підприємству на суму 5,96 тис. грн.. Порушення відшкодовано.

Порушення допущено начальником підприємства Ярошенко Н.М., якою підписувались накази. Згідно з поясненням начальника підприємства Ярошенко Н.М. довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників ( Випуск 69) не є нормативним правовим актом України і не є обов’язковим до виконання.

Ревізією з питань наявності фактів оплати праці за невідпрацьований час встановлено, що в порушення ст..94 КЗпП від 10.12.1971 р. № 322-УІІІ, ст.. 1 та ст.. 2 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 р. № 108/95-ВР одному працівникові зайво нараховано та сплачено заробітної плати за фактичног не відпрацьований час на загальну суму 0,27 тис. грн.. та, як наслідок, зайво проведено нарахувань на заробітну плату та перераховано єдиного соціального внеску на суму 0,1 тис. грн.., чим завдано шкоди (збитків) підприємству на суму 0,37 тис.грн. Порушення відшкодовано.

Порушення допущені бухгалтером підприємства Геращенко В.С., якою проводилось нарахування заробітної плати. Згідно з її поясненням порушення допущено через неуважність.

Ревізією дотримання законодавства при нарахуванні та виплаті працівникам сум посадових окладів, тарифних ставок, надбавок та доплат встановлено, що робота водіїв та вантажників сміттєвозів проводилась з порушенням порядку, а саме в порушення ч.3 ст.107 КЗпП за роботу у вихідні дні понад місячну норму проводилась не в подвійному розмірі денної ставки, що призвело до недоотримання заробітної плати водіями та вантажниками в листопадв-грудні 2011 року на загальну суму 1,77 тис. грн.., разом з тим, в порушення ч.5 ст. 107 КЗпП в жовтні 2011 року при наданні працівникам інших днів відпочинку протягом 2011- поточного періоду 2012 року зайво нараховано та сплачено заробітної плати на загальну суму 1,71 тис. грн.., що призвело до незаконного нарахування та перерахування внесків до державних цільових фондів на суму 0,63 тис. грн.., чим завдано матеріальної шкоди (збитків) на суму 2,34 тис. грн..

Порушення відшкодовано.

Порушення допущені бухгалтером підприємства Геращенко В.С., якою проводилось нарахування заробітної плати. Згідно з її поясненням порушення допущено через неуважність.

Ревізією дотримання законодавства при нарахуванні та здійсненні заробітної плати працівникам під час відпустки встановлено, що в порушення п.10 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою КМУ від 08.02.1995 р. № 100 (із змінами) за період з 01.02.2007 р. по 01.01.2008 р., нарахування відпускних проводилось без застосування коефіцієнту підвищення середньої заробітної плати, в результаті чого 18-ти працівниками підприємства недоотримано заробітної плати за час відпустки на загальну суму 0,44 тис. грн.. Порушення відшкодовано.

Порушення було допущено бухгалтером підприємства Геращенко В.С., яка пояснила факт порушення недостатнім знанням вимог чинного законодавства.

Крім того, вищезазначені порушення при нарахуванні та сплаті заробітної плати спричинили неправильне нарахування та сплату заробітної плати за час основних щорічних відпусток працівників підприємства, а саме призвели до недоотримання заробітної плати на загальну суму 0,21 тис. грн.. Порушення відшкодовано.

Порушення допущено бухгалтером підприємства Геращенко В.С. Згідно з її поясненням порушення допущено через неуважність.

Ревізією порядку проведення індексації грошових доходів працівників підприємства встановлено, що в періоді, який підлягав ревізії, індексація грошових доходів працівників підприємства в окремих випадках проводилась з порушенням вимог п.4,5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого Постановою КМУ від 17.07.2003 р. № 1078, а саме, в наслідок невірно визначеного базового місяця 20-м працівникам зайво нараховано та сплачено індексації грошових доходів на загальну суму 0,17 тис. грн.. та, як наслідок, відповідно зайво проведено нарахувань на заробітну плату та перераховано внесків до державних цільових фондів 0,06 тис. грн.., чим завдано матеріальної шкоди (збитків) підприємству на суму 0,23 тис. грн.., разом з тим працівниками недоотримано працівниками на суму 0,43 тис. грн.. Порушення відшкодовано.

Порушення допущено колишнім бухгалтером підприємства Білухтою В.І., яким проводилось нарахування відпускних. Головний бухгалтер Білухта В.С. пояснив факт порушення недостатнім знанням законодавства.

В ході ревізії організації фактичного контролю за використанням транспортної техніки проведено зняття показників спідометрів та залишків пального в баках автотранспорту, за результатами якого встановлено нестачу бензину А-76 на загальну суму 0,02 тис. грн.. Порушення відшкодовано.

Порушення допущено водієм Корнієць Ю.В., який пояснень не надав.

Ревізією правильності визначення вартості та обсягів виконання поточного та капітального ремонтів димових та вентиляційних каналів житлових будинків, встановлено завищення вартості виконаних робіт на загальну суму 0,37 тис. грн.., що є порушенням Правил визначення вартості будівництва ДБН Д.1-1-2000, затверджених наказом Держбуду України від 27.08.2000 № 174 та підприємству завдано матеріальної шкоди (збитків) на загальну суму 0,37 тис. грн.. Порушення відшкодовано.

Порушення допущено начальником КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н.М., якою підписано акти виконаних робіт форми КБ-2в. Згідно з поясненням порушення допущено через недосконале знання вимог чинного законодавства у сфері будівельної діяльності.

За результатами проведеної вибіркової інвентаризації встановлено лишки товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 1,1 тис. грн.., які за даними підприємства не рахуються, що є порушенням вимог п. 7 Інструкції  № 69 та п.3 ст. 9 Закону України « Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в  Україні» від 16.07.1999 р. № 996-ХІУ ( із змінами).

Порушення відшкодовано.

Порушення допущено колишнім головним бухгалтером Білухтою В.І. Пояснень не надано.

Проведеними в ході ревізії зустрічними звірками з питань достовірності розрахунків за надані послуги та поставлені ТМЦ встановлено розбіжності щодо наявної дебіторської заборгованості на суму 0,1 тис. грн.. та кредиторської заборгованості на суму 0,32 тис. грн.. Порушення відшкодовано.

Порушення щодо завищення дебіторської та кредиторської заборгованостей допущено колишнім головним бухгалтером Білухтою В.І. Пояснення не надано.

За результатми вжитих заходів фінансові порушення усунуто не в повному обсязі.

Начальникові підприємства Ярошенко Н.М. направлено вимогу про вжиття заходів щодо недопущення аналогічних порушень в подальшій роботі та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності.

За неналежний контроль за веденням бухгалтерського обліку та допущення фінансової дисципліни трьох посадових осіб притягнути до адміністративної відповідальності за ч. 1 статті 164-2 КУ п АП на суму 0,41 тис.грн..

До підприємства за порушення бюджетного законодавства застосовано фінансові санкції – зупинення операцій з бюджетними коштами терміном на 1 місяць, попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

За результатами контролю заходу проінформовано Богодухівську районну прокуратуру.

З метою усунення недоліків щодо дотримання чинного законодавства з фінансових питань, недопущення їх у подальшій роботі, посилення контролю за використанням бюджетних коштів і збереження майна, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Заступнику міського голови Коваленко І.В., головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії міської ради Дереведмедь Т.В. посилити контроль за належним виконанням функцій з організації роботи підприємства та ведення бухгалтерського обліку.

2. Начальнику КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н.М. до 01.10 2012 усунути помилки у веденні фінансово-господарської діяльності підприємства, виявлені в ході ревізії та проінформувати виконавчий комітет Богодухівської міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

 

Міський голова              Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 


 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ     КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

27.09.2012                       № 275

Про здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Богодухівської міської ради за І півріччя 2012 року

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчого органу міської ради належать власні і делеговані повноваження.

Згідно зі ст.ст.27–38 Закону виконком міської ради здійснював делеговані повноваження і за І півріччя 2012 року було прийнято 44 рішень виконкому міської ради та 23 розпорядження.

Найбільше рішень (37) виконавчого комітету було прийнято на виконання делегованих повноважень в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку, в сфері соціального захисту населення (3 рішення, 20 розпоряджень), у сфері освіти, охорони здоров'я, фізкультури і спорту (2), щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян (5). Виконано 63 рішень та розпоряджень, 4 знаходяться на контролі.

Заслухавши інформацію керуючого справами виконкому міської ради, з метою удосконалення роботи щодо здійснення виконавчим комітетом Богодухівської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М. «Про здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Богодухівської міської ради за І півріччя 2012 року» взяти до відома.

2.Заступникам міського голови, керуючому справами виконкому міської ради:

    1) Забезпечити в повному обсязі реалізацію виконавчим комітетом Богодухівської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

    2) Взяти до уваги та виконання рекомендації Богодухівської РДА щодо здійснення делегованих повноважень органами місцевого самоврядування.

3. Керуючому справами виконкому міської ради Щербак А.М. забезпечити подання до райдержадміністрації відповідно до вимог чинного законодавства копій рішень виконавчого комітету міської ради, прийнятих з питань здійснення делегованих повноважень, інформацій з цих питань.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови Коваленка І.В., Рогинську Л.І. (відповідно до розподілу обов'язків) та керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М.

 

Міський голова              Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 


 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ     КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

27.09.2012                       № 276

Про затвердження розрахунків технологічних нормативів використання води на 2013 рік

 

Розглянувши листи керівників підприємств, установ, організацій щодо затвердження розрахунків технологічного нормативу використання води та води для задоволення санітарно-гігієнічних потреб працівників підприємств, установ, організацій та інших юридичних споживачів, з метою визначення ліміту споживання питної води на 2013 рік, відповідно до ст.29 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», на підставі "Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України", керуючись ст.30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити розрахунки технологічних нормативів використання води та води для задоволення санітарно-гігієнічних потреб працівників на 2013 рік:

 

№ з/п

Споживач

Норма водоспоживання на місяць

Норма водоспоживання на рік

1.

ТОВ СІ «Автомобіліст»

0,96

11,52

2.

ТОВ «Богодухівсількомсервіс»

26,04

312,48

3.

СПДФО Гончаренко Н.М.

16,44

197,28

4.

ФОП Яковлєва Н.І.

5,0;8,36

63,36

5.

ФОП Семенюк С.В.

4,04;5,04;6,04

60,48

6.

Районна державна лікарня ветмедицини

33,72

404,64

7.

Управління пенсійного фонду України в Богодухівському районі

20,88;21,24

252,72

8.

Районна державна насіннєва інспекція

2,4

28,8

9.

ФОП Власенко О.В.

5,4

64,8

10.

Богодухівська районна державна адміністрація

30,0

360,0

11.

Богодухівська районна рада

16,24;19,44;22,44

233,28

12.

Відділення ВД ФСНВУ в Богодухівському районі

2,88

34,56

13.

Богодухівський РВ ГУМВС України в Харківській області

49,44

593,28

14.

ФОП Хирний К.В.

15,00

180,00

15.

ПП «Ілант»

12,24

146,88

16.

Управління праці соціального захисту населення

17,0;18,0;19,0

213,00

17.

Богодухівська районна друкарня

1,44

17,28

18.

Районний будинок культури

165,0

1980,00

19.

ФОП Левченко Н.І.

5,4

64,8

20.

ФОП Миргород О.В.

7,0;7,2;8,0

86,4

21.

ФОП Литвиненко В.А.

15,0

180,0

22.

Богодухівська міська рада та

ДНЗ №№3,5,6,7,8,9

84,0;144,0;111,6;90,0;

158,4;122,4;26,88

8847,36

23.

ФОП Денчик Н.П.

7,5

90,0

24.

Редакція газети «Маяк»

3,84

46,8

25.

ФОП Ситілін В.Л.

1,8

21,6

26.

ФОП Тур Н.В.

1,5

180,0

27.

ПФ «Лекта»

8,64;8,75

104,34

28.

ФОП Лещенко О.М.

75,6

907,2

29.

КП «Лагода»

2,4

28,8

30.

ФОП Мартиненко Ю.В.

4,95

59,4

31.

ФОП Бондаренко В.Ю.

4,95

59,4

32.

ФОП Тризна М.Г.

1,5;2,0;1,0;1,78

17,28

33.

ФОП Шульга М.І.

7,98

95,76

34.

ФОП Гайдук Ю.Й.

4,32

51,84

35.

КТП «Ветеран»

7,5

90,0

36.

ФОП Нежид Н.К.

2,4

28,80

37.

ФОП Богдан О.В.

98,16

1177,92

38.

Управління агропромислового розвитку Богодухівської РДА

5,0;6,0;5,3

63,36

39.

Релігійна громада Свідків Егови

6,72

80,64

40.

ФОП Морозов В.В.

15,0

180,0

41.

ФОП Горбик О.В.

47,52

570,24

42.

ФОП Довгий В.І.

47,52

570,24

43.

ФОП Пугач В.В.

6,0;5,0;4,0

62,0

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В. та директора КП «Богодухіввода» Слесарєва В.В.

 

Міський голова              Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 


 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ     КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

27.09.2012                       № 285

Про надання дозволу на розміщення малої архітектурної форми (памятного знака) в м.Богодухові на території парку Перемоги

 

Розглянувши звернення Богодухівської районної громадської організації ветеранів локальних війн "Єдність" про надання дозволу на розміщення малої архітектурної форми (пам’ятного знака воїнам-прикордонникам) в м.Богодухові на території парку Перемоги, керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати Богодухівській районній громадській організації ветеранів локальних війн "Єдність" дозвіл на розміщення малої архітектурної форми (пам’ятного знака воїнам-прикордонникам) в м.Богодухові на території парку Перемоги поблизу пам"ятника загиблим в республіці Афганістан відповідно до схеми (додається).

 

Міський голова              Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 


 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

27.09.2012                        № 290

 

Про затвердження плану роботи виконкому на IV квартал 2012 року

 

Заслухавши інформацію керуючого справами виконкому міської ради «Про затвердження плану роботи на IV квартал 2012 року», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити план роботи виконкому на IV квартал 2012 року (додається).

2. Контроль за виконанням плану роботи виконкому міської ради на ІV квартал 2012 року покласти на керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М.

 

Міський голова              Н.ОЛЕКСЕНКО