Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць до проведення позачергових виборів Богодухівського міського голови та виборів народних депутатів України

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

30.08.2012                                                                                          № _____              

 

Про матеріально-технічне забезпечення  

виборчих дільниць до проведення позачергових

виборів Богодухівського міського голови та

виборів народних депутатів України

 

На виконання доручення голови районної держадміністрації Бєлого В.М. від 05.04.2012 № 01-03/1027, календарних планів проведення виборів, заслухавши інформацію в.о.міського голови, секретаря ради Олексенко Н.І. про матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць до проведення позачергових виборів Богодухівського міського голови та виборів народних депутатів України, керуючись Законами України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», «Про вибори народних депутатів України», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію в.о.міського голови, секретаря ради Олексенко Н.І. про матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць до проведення позачергових виборів Богодухівського міського голови та виборів народних депутатів України взяти до відома.

2. До 05.09.2012 укласти договори з ЦТП № 1 Харківської філії ПАТ «Укртелеком» на встановлення на виборчих дільницях засобів зв’язку.

3. До 07.09.2012 кожну виборчу дільницю обладнати пандусами та встановити спеціальні кабінки для голосування для вільного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

 

В.о.міського голови, секретар ради                            Н.ОЛЕКСЕНКО

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.