Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Затвердження акту приймання-передачі внутрішньобудинкових та зовнішніх систем водопостачання та водовідведення житлових будинків за адресами: м. Богодухів, вул. Космічна, 1/3, вул. Космічна, 3 А, з балансу КП «Богодухіввода» на баланс КП Богодухівжитло»

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

24.07.2012                        Богодухів                                   №189

Про затвердження акту приймання-передачі внутрішньобудинкових та зовнішніх систем водопостачання та водовідведення житлових будинків за адресами: м. Богодухів, вул. Космічна, 1/3, вул. Космічна, 3 А, з балансу КП «Богодухіввода» на баланс КП Богодухівжитло»

                           

Розглянувши лист директора КП «Богодухіввода» Слесарєва В.В. про затвердження акту приймання-передачі внутрішньобудинкових та зовнішніх систем водопостачання та водовідведення будинків за адресами: м.Богодухів, вул.Космічна, 1/3, вул.Космічна, 3А, які є власністю територіальної громади міста Богодухова, з балансу КП «Богодухіввода» на баланс КП «Богодухівжитло», керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити акти приймання-передачі внутрішньобудинкових та зовнішніх систем водопостачання та водовідведення житлових будинків за адресами: м.Богодухів, вул.Космічна, 1/3, вул.Космічна, 3А з балансу КП «Богодухіввода» на баланс КП «Богодухівжитло».

2. Начальнику КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н.М. вжити заходів щодо оплати мешканцями цих будинків послуг з утримання систем водопостачання та водовідведення, які надаються підприємством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В. та начальника КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н.М.

 

В.о. міського голови, секретар ради                                   Н.ОЛЕКСЕНКО

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.