Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Виконання плану роботи виконкому міської ради за І півріччя 2012 року

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

24.07.2012                                         Богодухів                                       № 183

Про виконання плану роботи виконкому міської ради за І півріччя 2012 року

Заслухавши інформацію керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М. про виконання плану роботи виконкому за І півріччя 2012 року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М. «Про виконання плану роботи виконкому за І півріччя 2012 року» взяти до відома.

2. Членам виконавчого комітету міської ради активізувати роботу з підготовки матеріалів на засідання виконкому.

3. Заступникам міського голови Коваленку І.В., Рогинській Л.І. та керуючому справами виконкому міської ради Щербак А.М. посилити контроль за виконанням прийнятих рішень.

4. Керуючому справами виконкому міської ради Щербак А.М. в ІІ півріччі 2012 року забезпечити проведення сходок членів територіальної громади міста відповідно до графіка.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М.

 

В.о.міського голови, секретар ради                          Н.ОЛЕКСЕНКО

 

Інформація

про виконання плану роботи виконкому за I півріччя 2012 року

Згідно з Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу» виконавчий комітет Богодухівської міської ради є виконавчим органом ради.

Діяльність виконавчого комітету Богодухівської міської ради спрямована на виконання законів України, указів Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов Кабінету Міністрів України та інших нормативних документів, а також виконання плану соціально-економічного розвитку території.

Свою діяльність виконавчий комітет організовує відповідно до планів роботи як перспективного (на рік), так і квартальних.

За перше півріччя 2012 року виконавчий комітет міської ради працював у складі 13 чоловік, проведено 6 засідань, прийнято 180 рішень.

На засіданнях розглядалися питання роботи комунальних служб, підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, питання роботи дитячих дошкільних закладів міста, виконання бюджету міської ради, організація санітарної очистки міста, хід виконання Програм:

- соціально-економічного розвитку міста Богодухова;

- підтримки воїнів-інтернаціоналістів, учасників локальних війн.

За період роботи з січня по червень 2012 року було надано 16 дозволів на газифікацію приватних домоволодінь та квартир, 29 з питань оформлення права власності на будівлі. Відповідно до прийнятих виконкомом рішень підключено 9 нових абонентів до мережі водопроводу.      

При виконкомі міської ради працює 7 комісій: адміністративна; конкурсна з питань відчуження, продажу, передачі в оренду або під заставу об'єктів комунальної власності територіальної громади міста; з питань розгляду земельних спорів; житлова; з обстеження індивідуальних житлових будинків; з присвоєння номерних знаків будівлям, працює робочий орган з питань діяльності в галузі зовнішньої реклами; конкурсний комітет з організації та проведення конкурсів щодо відбору перевізника пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах у м.Богодухові; опікунська рада.

Житлова комісія виконкому провела 2 засідання, на яких розглянула житлові питання громадян міста.

Адміністративною комісією при виконавчому комітеті Богодухівської міської ради з січня по червень 2012 року розглянуто 21 адміністративних справ. Накладено штрафів на суму 4182 грн., стягнено на суму 2958 грн.

Постійно контролювалось питання роботи зі зверненнями громадян. За звітний період надійшло 328 звернень, 232 громадян побували на особистих прийомах у в.о.міського голови, заступників міського голови, керуючого справами виконкому.

Організовано та проведено 10 сходок громадян за участі депутатів міської ради, керівників комунальних служб.

Виконком міської ради є організатором низки культурно-масових заходів у місті, надає посильну допомогу в організації та проведенні районних заходів. За період з січня по червень 2012 року були проведені святкування Дня соборності України, християнського свята Водохреща, Дня Перемоги, День молоді, Івана Купала, Міжнародного дня захисту дітей. Традиційними стали вшанування кращих представників трудових колективів міста до професійних свят.

Робота міської ради та її виконавчого комітету постійно висвітлюється в районній газеті "Маяк" та в мережі Інтернет, оприлюднюються рішення відповідно до Закону «Про доступ до публічної інформації».

За період з січня по червень 2012 року майже всі заплановані питання виконкомом розглянуті, прийняті рішення.

 

Керуючий справами виконкому міської ради                                       А.Щербак

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.