Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Рішення Виконавчого Комітету № 74 - 84

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

24.04.2012 Богодухів № 74

 

Про підсумки соціально-економічного розвитку міста Богодухова за І квартал 2012 року

Розглянувши інформацію заступника міського голови Коваленка І. В. про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Богодухова за І квартал 2012 року, керуючись ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Богодухова за І квартал 2012 року взяти до відома.

 

2. Виконавчому комітету, працівникам апарату міської ради, керівникам комунальних служб продовжити роботу щодо реалізації Програми економічного та соціального розвитку міста Богодухова на 2012 рік.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І. В.

 

 

В. о. міського голови, секретар ради             Н. ОЛЕКСЕНКО

 

 


 

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

24.04.2012 Богодухів № 75

 

Про виконання бюджету за І квартал 2012 року

 

Заслухавши інформацію головного бухгалтера централізованої бухгалтерії міської ради Дереведмедь Т. В. про виконання бюджету за І квартал 2012 року, керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про виконання бюджету за І квартал 2012 року взяти до відома:

♦ загальний фонд бюджету

    по доходах в сумі 1 858 746 грн.

    по видатках в сумі 2 133 526 грн.

♦ спеціальний фонд бюджету

    по доходах в сумі 865 188 грн.

    по видатках в сумі 506 763 грн.

 

2. Це рішення затвердити на черговій сесії міської ради.

 

 

В. о. міського голови, секретар ради             Н. ОЛЕКСЕНКО

 

 


 

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

24.04.2012 Богодухів № 76

 

Про заходи щодо виявлення та припинення незаконної діяльності перевізників пасажирів

 

Заслухавши інформацію Богодухівської ДПІ стосовно здійснення перевезення пасажирів виконком відмічає, що станом на 20.04.2012 зареєстровано 19 фізичних осіб підприємців, які займаються перевезенням пасажирів на таксі, та сплачують податки до місцевого бюджету. На думку представника Богодухівської ДПІ та членів виконавчого комітету багато громадян незаконно займаються пасажироперевезеннями: не зареєстровані як фізичні особи та не мають відповідної ліцензії. В результаті цього не сплачуються податки, місцевий бюджет не отримує значну кількість коштів, а також не здійснюється відрахування до пенсійного фонду.

Враховуючи вищевикладене, з метою подолання існуючої проблеми стосовно виявлення та припинення незаконної діяльності перевізників пасажирів, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Інформацію Богодухівської ДПІ взяти до відома.

 

2. Запропонувати Богодухівському РВ ГУМВС України в Харківській області (за згодою), державній податковій інспекції у Богодухівському районі (за згодою) спільно з представниками територіального управління Головавтотрансінспекції в Харківській області (за згодою):

   1) Регулярно проводити рейди-перевірки щодо виявлення незаконних перевізників пасажирів.

   2) Вжити заходів щодо приведення діяльності перевізників у відповідність до чинного законодавства.

 

3. Рекомендувати перевізникам, які працюють на законних підставах, сприяти органам МВС України та державній податковій інспекції у виявленні незаконних перевізників та притягнення їх до відповідальності.

 

4. Призначити відповідальним за організацію рейдів-перевірок з виявлення незаконних перевізників пасажирів заступника міського голови Коваленка І. В.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В. та членів виконкому міської ради Коваленка Е.В. і Наконечного В.І. Інформацію про хід виконання рішення щоквартально заслуховувати на засіданнях виконавчого комітету.

 

 

В. о. міського голови, секретар ради             Н. ОЛЕКСЕНКО

 

 


 

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

24.04.2012 Богодухів № 77

 

Про дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, державних будівельних норм, стандартів і правил під час виконання підготовчих і будівельних робіт на території Богодухівської міської ради

 

Заслухавши інформацію головного державного інспектора інспекційного відділу Західного регіону територіального управління з контролю за будівництвом об’єктів та у сфері ЖКГ у Харківській області Сергієнка О. С. та директору ПП «Неонета» Неонеті Л. М. про дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, державних будівельних норм, стандартів і правил під час виконання підготовчих і будівельних робіт на території Богодухівської міської ради, керуючись ст. 41 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Взяти до відома інформацію головного державного інспектора інспекційного відділу Західного регіону територіального управління з контролю за будівництвом об’єктів та у сфері ЖКГ у Харківській області Сергієнка О. С. та директора ПП «Неонета» Неонети Л. М. про дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, державних будівельних норм, стандартів і правил під час виконання підготовчих і будівельних робіт на території Богодухівської міської ради.

 

2. Рекомендувати головному державному інспектору інспекційного відділу Західного регіону територіального управління з контролю за будівництвом об’єктів та у сфері ЖКГ у Харківській області Сергієнку О. С. та директору ПП «Неонета» Неонеті Л. М.:

   1) Проводити перевірку відповідності виконання підготовчих та будівельних робіт вимогам державних будівельних норм, стандартів і правил, затвердженим проектним вимогам, рішенням, технічним умовам.

   2) Здійснювати контроль за додержанням суб’єктами господарювання ліцензійних умов провадження господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів містобудування та архітектури.

 

3. Директору ПП «Неонета» Неонеті Л.М. до 01.05.2012 рекомендувати здійснити перевірку додержання вимог законодавства при будівництві магазинів на площі Кірова в м.Богодухові та інформувати Богодухівську міську раду про її результати.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

 

 

В. о. міського голови, секретар ради             Н. ОЛЕКСЕНКО

 

 


 

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

24.04.2012 Богодухів № 78

 

Про розгляд листа Богодухівського РВ ГУ МВС України в Харківській області щодо внесення змін в режим роботи дискотеки «Пульс»

 

Розглянувши і обговоривши лист начальника Богодухівського РВ ГУ МВС України в Харківський області від 28.03.2012, заяву приватного підприємця Гірко О. Ю. від 24.04.2012 про внесення змін до режиму роботи дискотеки «Пульс», з метою впорядкування роботи дискотек на території міської ради, забезпечення громадського порядку, недопущення хуліганських проявів у молодіжному середовищі та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Режим роботи дискотеки «Пульс» за адресою: м.Богодухів, пл.Леніна, 1, встановлений рішенням виконкому міської ради 26.05.2010 № 274, залишити без змін.

 

2. З метою гарантування охорони громадського порядку у приміщенні і на території, прилеглій до будівлі, в якій розташована дискотека, рекомендувати ПП Гірко О.Ю. встановити відеоспостереження та збільшити кількість охоронців.

 

3. Виконкому міської ради до 01.06.2012 вжити заходів для впорядкування режиму роботи усіх дискотек на території міської ради.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на членів виконкому міської ради Коваленка Е.В., Наконечного В.І., Панова Ф.І. та заступника міського голови Рогинську Л.І.

 

 

В. о. міського голови, секретар ради             Н. ОЛЕКСЕНКО

 

 


 

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

24.04.2012 Богодухів № 79

 

Про підготовку місць масового відпочинку до літнього оздоровчого сезону 2012 року

 

Розглянувши лист головного санітарного лікаря Богодухівського району О.М.Ляшенка від 19.04.2012 № 694, з метою якісної підготовки місць масового відпочинку до літнього оздоровчого сезону, запобіганню нещасних випадків серед населення на водних об'єктах, забезпечення повноцінного відпочинку, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити заходи з підготовки ставу «Копань» до літнього періоду 2012 року (додаються).

 

2. Начальнику КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н.М. та директору КП «Богодухіввода» Слесарєву В.В. забезпечити виконання заходів з підготовки ставу «Копань» до літнього періоду.

 

3. Начальнику КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н.М. організувати чергування медичного працівника на міському ставі «Копань» в літній період року під час масового відпочинку населення по вихідним та святковим дням.

 

4. Інші водні об'єкти, що розташовані на території міста і не мають статусу зон відпочинку, вважати непридатними для купання.

 

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І. В.

 

 

В. о. міського голови, секретар ради             Н. ОЛЕКСЕНКО

 

 

 

Додаток
до рішення виконкому міської ради
від 24.04.2012 року № 79

 

 

Заходи з підготовки ставу «Копань» до літнього періоду 2012 року

 

№ з/п

Назва заходу

Виконавець

Термін виконання

 

Провести обстеження зони купання

КП «Богодухівжитло»

до 20.05.

 

Провести обкошування прибережної смуги пляжу

КП «Богодухівжитло»

до 20.05.

 

Обладнати пляж тіньовими грибками, кабінками для перевдягання

КП «Богодухівжитло»

до 20.05.

 

Обладнати пляж надвірним туалетом, урнами та забезпечити щоденне прибирання

КП «Богодухівжитло»

до 20.05.

 

Провести благоустрій території пляжу, завезти чистий пісок

КП «Богодухівжитло»

до 20.05.

 

Створити рятувальний пост, обладнаний рятувальним знаряддям

КП «Богодухівжитло»

до 01.06.

 

Обладнати медичний пункт для надання першої медичної допомоги, забезпечити чергування медпрацівника

КП «Богодухівжитло»

ЦРЛ

до 01.06.

 

Вирішити питання забезпечення пляжу питною водою

КП «Богодухіввода»

до 20.05.

 

Відновити освітлення в нічний час

КП «Богодухівжитло»

до 20.05.

 

Встановити інформаційний щит

КП «Богодухівжитло»

до 25.05.

 

Організувати цілодобову охорону пляжу

КП «Богодухівжитло»

до 01.06.

 

Отримати санітарний паспорт на пляж

КП «Богодухівжитло»

до 01.06.

 

 

Керуючий справами виконкому міської ради            А. ЩЕРБАК

 

 


 

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

24.04.2012 Богодухів № 80

 

Про підготовку та святкування на території міської ради 67-ої річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні

 

На виконання Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», з метою належної підготовки та відзначення на території міської ради 67-ої річниці з Дня Перемоги, вшанування ветеранів війни, збереження пам’яті про захисників Вітчизни, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та святкування на території міської ради 67-ої річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні та затвердити його персональний склад згідно з додатком 1.

 

2. Затвердити заходи з підготовки та святкування на території міської ради 67-ої річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні (далі – Заходи) згідно з додатком 2.

 

3. Централізованій бухгалтерії міської ради (Дереведмедь Т.В.) видатки на проведення Заходів здійснити за рахунок коштів спеціального фонду бюджету.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови Коваленка І.В., Рогинську Л.І.

 

 

В. о. міського голови, секретар ради             Н. ОЛЕКСЕНКО

 

 


 

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

24.04.2012 Богодухів № 82

 

Про закріплення за дошкільними навчальними закладами міста території обслуговування

 

На виконання ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19 Закону України "Про дошкільну освіту", для прогнозування мережі дошкільних навчальних закладів міста відповідно до освітніх запитів населення і створення умов для здобуття громадянами дошкільної освіти та розглянувши листи завідувачів комунальних дошкільних навчальних закладів міста, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Закріпити за дошкільними навчальними закладами міста такі території обслуговування:

 

Дошкільний навчальний заклад № 3 "Веселка":

площі: Бідила, Каразіна;

вулиці: Артема, Бєляєва, Веденічева, Воровського, Генерала Нікітіна, Гомолка, Грайворонська до № 48 включно, Дем’яна Бєдного, Івченка;Карла Лібкнехта, Комсомольська, Короленка, Крупської, Леніна, Лозівська, Москаленки, Оксенича, Островського, Садовий Яр, ХХV Партз'їзду, Червоний Яр;

провулки: Артема, Бєляєва, Варанкіна, Воровського, Глобіна, Гоголя, Грайворонський, Залиманівський, Каразіна, Карла Лібкнехта, Кленівський, Колгоспний, Колодяжний, Короленка, Латіна, Лозівський, Садовий, Ударний, Червоний Яр, Шпильки.

 

Дошкільний навчальний заклад № 5 "Ялинка":

площі: Жовтнева, Праці;

вулиці: Грайворонська з № 50 до кінця, Дачний проїзд, Жовтнева, Замісцева, Катукова, Космічна, Моргунова, Пролетарська, Пушкіна, Радянська, Свердлова;

провулки: Веденічева, Грінченка, Жовтневий, Зелений, Північний, Пролетарський, Пушкіна, Радянський, Тупий, Щорса.

 

Дошкільний навчальний заклад № 6 "Дзвіночок":

вулиці: 1 Травня, 8 Березня, Віталія Сахна, Ватутіна, Вокзальна Набережна, Залізнична, Індустріальна, Комарова, Котовського, Кривоносова, Куйбишева, Ленська, Ломоносова, Пархоменка, Привокзальна Слобідка, Третяківська, ХVІІ Партз'їзду, Шевченка з № 102 до кінця, Щербакова;

провулки: 1 Травня, 8 Березня, Будівельний, Вокзальний, Залізничний, Круглий, Лісний, Ломоносова, Пархоменка, Тельмана, Третяківський, ХVІІ Партз'їзду.

 

Дошкільний навчальний заклад № 7 "Теремок":

вулиці: 8 Мехкорпусу, Дерегуса, Мічуріна, Молокова, Новоселівка, Оверченка, Петровського, Підлісна, Піщана, Поповича, Руднєва, Харківська;

провулки: 8 Мехкорпусу, Оверченка, Піщаний, Руднєва, Харківський.

 

Дошкільний навчальний заклад № 8 "Казка":

вулиці: Байдукова, Заводська, Загорулька, Зарічна, Матюхіна, Млинова, Охтирська, Робітнича, Суворова, Чалого, Чкалова, Шевченка з № 32 до № 100 включно;

провулок: Байдукова, Дригала, Заводський, Краснокутський, Охтирський, П'ятикутний, Робітничий, Чалого, Чкалова.

 

Дошкільний навчальний заклад № 9 "Берізка":

площі: Кірова, Леніна, Театральна, Червона;

вулиці: Гагаріна, Горького, Димитрова, Калініна, Карла Маркса, Колгоспна, Кооперативна, Костянтинівка, Леонова, Макаренка, Міліцейська, Набережна, радгосп "Богодухівський", Урицького, Харківська Набережна, Чапаєва, Чернієнка, Шевченка з № 1 до № 30 включно, Шкільна;

провулки: Димитрова, Кірова, Кооперативний, Лікарняний.

 

 

В. о. міського голови, секретар ради             Н. ОЛЕКСЕНКО

 

 


 

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

24.04.2012 Богодухів № 82

 

Про закріплення за загальноосвітніми навчальними закладами території обслуговування

 

На виконання ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку», для забезпечення здобуття жителями територіальної громади повної загальної середньої освіти та розглянувши листи директорів Богодухівської гімназії № 1, Богодухівського колегіуму № 2, Богодухівського ліцею № 3, Семеноярської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Закріпити за загальноосвітніми навчальними закладами такі території обслуговування:

 

Богодухівська гімназія № 1:

площі: Бідила, Каразіна;

вулиці: Артема, Бєляєва, Веденічева, Воровського, Генерала Нікітіна, Гомолка, Грайворонська до № 48 включно, Д.Бєдного, Дерегуса, Івченка, Карла Лібкнехта, Комсомольська, Короленка, Крупської, Леніна, Лозівська, Мічуріна, Молокова, Москаленки, Новоселівка, Оксенича, Островського, Піщана, Садовий Яр, Червоний Яр, 25 Партз'їзду, 8 Мехкорпусу;

провулки: Артема, Бєляєва, Варанкіна, Воровського, Глобіна, Гоголя, Грайворонський, Залиманівський, Каразіна, Карла Лібкнехта, Кленівський, Колгоспний, Колодяжний, Короленка, Латіна, Лозівський, Садовий, Ударний, Червоний Яр, Шпильки, 8 Мехкорпусу.

 

Богодухівський колегіум № 2:

площі: Театральна;

вулиці: Ватутіна, Віталія Сахна, Вокзальна Набережна, Заводська, Загорулька до № 22 включно, Залізнична, Зарічна, Індустріальна, Комарова, Котовського, Кривоносова, Куйбишева, Ленська, Леонова, Ломоносова, Матюхіна, Млинова, Оверченка, Охтирська (ліва сторона), Пархоменка, Петровського, Підлісна, Поповича, Привокзальна Слобідка, радгосп “Богодухівський”, Робітнича, Руднєва, Суворова, Третяківська, Харківська Набережна, Харківська, Чалого, Шевченка, Щербакова, 1 Травня, 17 Партз'їзду, 8 Березня;

провулки: Будівельний, Вокзальний, Заводський, Залізничний, Круглий, Лісний, Ломоносова, Оверченка, Пархоменка, Робітничий, Руднєва, Тельмана, Третяківський, Харківський, Чалого, 1 Травня, 17 Партз’їзду, 8 Березня.

 

Богодухівський ліцей № 3:

площі: Жовтнева, Кірова, Леніна, Праці, Червона;

вулиці: Байдукова, Гагаріна, Горького, Грайворонська від № 50, Дачний проїзд, Жовтнева, Загорулька від № 24, Замісцева, Карла Маркса, Катукова, Кооперативна, Космічна, Міліцейська, Моргунова, Набережна, Охтирська (права сторона), Пролетарська, Пушкіна, Радянська, Свердлова, Урицького, Чапаєва, Чернієнка, Чкалова;

провулки: Байдукова, Веденічева, Грінченка, Дригала, Жовтневий, Зелений, Кірова, Кооперативний, Краснокутський, Лікарняний, Охтирський, Північний, Піщаний, Пролетарський, Пушкіна, П'ятикутний, Радянський, Тупий, Чкалова, Щорса.

 

Семеноярська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів:

вулиці: Димитрова, Калініна, Колгоспна, Костянтинівка, Макаренка, Шкільна;

провулок Димитрова.

 

 

В. о. міського голови, секретар ради             Н. ОЛЕКСЕНКО

 

 


 

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

24.04.2012 Богодухів № 84

Про проведення оглядів-конкурсів «Краща вулиця міста», «Краще подвір'я міста», «Кращий балкон», «Кращий ДНЗ міста»

З метою реалізації Програми державної підтримки розвитку місцевого самоврядування в Україні, затвердженої Указом Президента України від 30.08.2001 № 749 зі змінами, керуючись ст. 30, п. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Провести одноразові огляди-конкурси «Краща вулиця міста», «Краще подвір'я міста», «Кращий балкон», «Кращий ДНЗ міста» у термін з 25 червня до 25 липня 2012 року.

 

2. Затвердити:

   1) Склад міської комісії з проведення оглядів-конкурсів «Краща вулиця міста», «Краще подвір'я міста», «Кращий балкон», «Кращий ДНЗ міста».

   2) Положення про проведення оглядів-конкурсів: «Краща вулиця міста», «Краще подвір'я міста», «Кращий балкон», «Кращий ДНЗ міста».

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

 

 

В. о. міського голови, секретар ради             Н. ОЛЕКСЕНКО

 

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.