Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Призупинення дії рішення виконкому міської ради «Про затвердження розрахунків щодо коригування розрахунків на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 23.01.2012 №04

 

Про призупинення дії рішення виконкому міської ради від 28.09.2011 № 376 «Про затвердження розрахунків щодо коригування розрахунків на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»

 

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Азарова М.Я., з метою недопущення безпідставного росту тарифів на житлово-комунальні послуги, що надаються КП «Богодухівжитло», керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Призупинити з 01.02.2012 дію рішення виконкому міської ради від 28.09.2011 № 376 «Про затвердження розрахунків щодо коригування розрахунків на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» до отримання позитивного висновку Державної інспекції з контролю за цінами.

 

2. Начальнику КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н.М. керуватись цим рішенням при здійсненні нарахувань за житлово-комунальні послуги, що надаються підприємством.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

В.о.міського голови, секретар ради                                   Н.Олексенко

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.