Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Затвердження акту приймання-передачі житлового будинку, розташованого за адресою: м. Богодухів, вул. Оксенича, 22, на баланс КП «Богодухівжитло»

УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

від 24.05.2011      № 188

 

Про затвердження акту приймання-передачі житлового будинку, розташованого за адресою: м. Богодухів, вул. Оксенича, 22, на баланс КП «Богодухівжитло»

 

На виконання рішення Богодухівської міської ради від 06.05.2011 року № 258-VІ «Про внесення змін до рішення міської ради від 21 квітня 2010 року № 2704-V «Про затвердження експертної оцінки вартості житлового будинку, розташованого за адресою: м. Богодухів, вул. Оксенича, 22» (ХLІІІ сесія V скликання)» (VІІІ сесія VІ скликання), розглянувши акт приймання-передачі житлового будинку на баланс КП «Богодухівжитло», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 119 Житлового кодексу Української РСР, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити акт приймання-передачі житлового будинку, розташованого за адресою: м. Богодухів, вул. Оксенича, 22, на баланс КП «Богодухівжитло».

 

2. Включити до числа службових житлових приміщень будинок за адресою: м. Богодухів, вул. Оксенича, 22 для забезпечення житлом категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення, відповідно до переліку, затвердженого постановою Ради Мiнiстрiв Української РСР від 4 лютого 1988 р. № 37 «Про службові жилі приміщення» зі змінами.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І. В. та начальника КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н. М.

 

Міський голова В. БЄЛИЙ

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.