Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Стан укладання договорів на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів

УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

від 24.05.2011      № 178

 

Про стан укладання договорів на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів

 

Заслухавши інформацію начальника КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н. М. про стан укладання договорів на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», Правилами благоустрою на території Богодухівської міської ради, виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Зобов’язати начальника КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н. М.:

 

  1.1. Продовжувати роботу щодо укладання договорів на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів з підприємствами, організаціями, установами усіх форм власності, приватними підприємцями, населенням міста.

 

  1.2. Щомісячно до 10 числа надавати до виконавчого комітету міської ради інформацію про кількість укладених договорів на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів.

 

  1.3. Вживати заходів щодо притягнення осіб, які порушують пункти 7.5. та 14.38. Правил благоустрою на території Богодухівської міської ради (не укладання договорів на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів).

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І. В. та начальника КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н. М.

 

Міський голова В. БЄЛИЙ

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.