Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Богодухівської міської ради "Про затвердження Порядку розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах комунальним підприємствам міської ради"

Відповідно до п.27 ч.1 ст. 26, ст.59, ст.64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", статті 9 Закону України "Про ціни і ціноутворення", Закону України "Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 - 2014 роки" з метою забезпечення беззбиткової діяльності комунальних підприємств Богодухівською міською радою розроблено проект рішення «Про затвердження Порядку розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах комунальним підприємствам міської ради - виробникам житлово-комунальних послуг у випадку невідповідності фактичної вартості послуг тарифам для населення, встановленим міською радою».

З проектом рішення  та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись в приміщенні міської ради та в мережі інтернет (bogodukhov-city.com.ua). Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються міською радою в місячний термін від дня оприлюднення у письмовій формі за адресою: м.Богодухів, пл. Леніна,2. Телефон для довідок 3-48-02, факс 3-20-02, електронна адреса bogspp@rambler.ru .

Міська рада

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.