Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Шоста сесія міської ради

Опубликована 28-02-2011, 22:50 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0
25 лютого 2011 року відбулася VІ сесія Богодухівської міської ради, яка розглянула низку питань. Зокрема, було заслухано звіт про виконання міського бюджету за 2010 рік.

У 2010 році до міського бюджету надійшло 6976,1 тис. грн. доходів, що становить 97,3 % до показників, затверджених з урахуванням змін. З них до загального фонду – 5618,0 тис. грн. (95,1 %), до спеціального – 1358,1 тис. грн. (91,3 %).

Додаткова дотація з державного бюджету на забезпечення видатків з оплати праці надійшла в сумі 137,1 тис. грн. (100 % субвенцій з державного бюджету), дотація вирівнювання – 169,5 тис. грн., на проведення виборів народних депутатів ВР АРК, сільських, селищних, міських голів – 168,7 тис. грн. (79,2 % планових показників), інші субвенції з районного бюджету – 213,0 тис. грн.

Кошти, що надійшли до міського бюджету, в першу чергу спрямовувалися на виплату заробітної плати з нарахуваннями – 3723,0 тис. грн. або 44,4 % в загальній структурі видатків, оплату спожитих бюджетними установами енергоносіїв – 539,4 тис. грн., або 8,8 %, інші невідкладні витрати (медикаменти, харчування) - 249,3 тис. грн., або 4,3 % та інші видатки - 1622,0 тис. грн., або 26,4 %, в тому числі субвенція районному бюджету – 27,5 тис. грн.

Видаткова частина загального фонду бюджету за 2010 рік виконана на 95,3 % до уточнених показників бюджету.

Освіта

За рахунок коштів міського бюджету утримується 6 дошкільних навчальних закладів та централізована бухгалтерія, усього 119 штатних одиниць.

Видатки по загальному фонду бюджету склали 3560,8 тис. грн., або 98 % до уточнених показників.

У 2010 році працівники галузі стовідсотково забезпечені заробітною платою з урахуванням проведених підвищень, педпрацівники отримали виплати, передбачені ст. 57 Закону «Про освіту» (надбавка за вислугу років, щорічна грошова винагорода за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов’язків, а також виплата допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки).

Всього на заробітну плату було спрямовано 2731,1 тис. грн., в т.ч. на виконання ст. 57 - 196,7 тис. грн., з них за вислугу років - 137,8 тис. грн., оздоровлення - 54,4 тис. грн. і грошову винагороду - 4,5 тис. грн.

Витрати на харчування дітей склали 531,0 тис. грн., в тому числі за рахунок плати батьків за утримання дітей у дошкільних навчальних закладах – 265,1 тис. грн. та благодійної допомоги – 7,1 тис. грн.

На капітальний ремонт систем водопостачання і опалення та придбання обладнання для дошкільних навчальних закладів (ДНЗ) використано 52,7 тис. грн.

Охорона здоров’я

На утримання Семеноярського фельдшерсько-акушерського пункту за рахунок коштів міського бюджету витрачено 54,9 тис. грн.

Видатки на придбання медикаментів виконані повністю.

Соціальний захист та соціальне забезпечення

До складу видатків на соціальний захист включені такі витрати бюджету:
- фінансова підтримка міської ради організації ветеранів України та громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність» - 18,0 тис. грн.;
- інші видатки щодо соціального захисту населення, надання одноразової грошової допомоги жителям територіальної громади міста – 51,1 тис. грн.;
- виплата стипендій обдарованій учнівській молоді «Надія Богодухова» – 7,2 тис. грн.

Культура і мистецтво

За рахунок коштів міського бюджету утримуються бібліотека та клуб в селі Семенів Яр, на що витрачено 98,1 тис. грн. (99 % до уточнених показників).

Фізична культура і спорт

У 2010 році на проведення заходів з фізичної культури та спорту використано 25,9 тис. грн.

Субвенція районному бюджету з міського бюджету

На виконання Програми соціального захисту населення для виплати допомоги особам, які потребують стороннього догляду, міською радою надана субвенція районному бюджету в сумі 27,5 тис. грн.

Благоустрій міста

На утримання КП «Благоустрій» у 2010 році витрачено 1073,5 тис. грн.
За кошти міського бюджету працівникам підприємства виплачено заробітну плату, сплачено за освітлення міста, прибирання несанкціонованих звалищ та інше.

Спеціальний фонд міського бюджету

Спеціальний фонд міського бюджету виконано в сумі 1524,5 тис. грн., в тому числі видатки бюджетних установ за рахунок власних надходжень склали 404,3 тис. грн. Зокрема, за ці кошти було створено 99 додаткових робочих місць.

Бюджет розвитку

За рахунок коштів бюджету розвитку сплачено за виготовлення проектів будівництва водопровідної мережі, капітальний ремонт систем опалення, водопостачання та водовідведення в ДНЗ №№ 3, 8, 9, частково – за будівництво каплички на міському кладовищі, капітальний ремонт житлового фонду та артсвердловин, придбання насосів для водопостачання міста, установку ігрового обладнання на дитячих майданчиках тощо, всього на суму 337,6 тис. грн.

Видатки за рахунок коштів охорони навколишнього природного середовища та втрат сільгоспземель

На придбання контейнерів та облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів використано 26,0 тис. грн., на виготовлення проектної документації ІІ пускового комплексу системи водовідведення – 200,0 тис. грн., проведення грошової оцінки земель міста – 11,0 тис. грн.

Видатки за рахунок коштів цільового фонду

На придбання труб для водопровідних мереж використано 72,3 тис. грн., матеріалів для вуличного освітлення та інших матеріалів для благоустрою міста – 45,9 тис. грн. За грошову оцінку земель міста сплачено 10,0 тис. грн.

Видатки на утримання доріг комунальної власності

На проведення капітального і поточного ремонтів доріг комунальної власності та їх утримання використано 306,2 тис. грн.


Сесія також внесла зміни до міського бюджету на 2011 рік, затвердженого рішенням міської ради від 11 січня цього року, встановила розміри: фіксованого податку на доходи фізичних осіб за здійснення підприємницької діяльності, ставок єдиного податку на здійснення підприємницької діяльності, встановила збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності.
Депутати розглянули земельні та деякі інші питання.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.