Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Наша гордість, наша надія

Опубликована 24-02-2011, 15:51 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0
Наша гордість, наша надія


Минулого тижня відбулася важлива для міста подія-вручення персональних стипендій міської ради "Надія Богодухова" творчій та обдарованій учнівській молоді за підсумками 2010 року.

На заході були присутні стипендіати, їх батьки та наставники, заступник директора Богодухівського колегіуму № 2 О.Л.Назаренко, заступник директора Богодухівського ліцею № 3 З.М.Зіньковська, директор дитячо-юнацької спортивної школи М.Є.Рубан, директор дитячої музичної школи імені В.Т.Борисова –М.О. Павленко, члени виконкому міської ради.

Голова оргкомітету Л.І. Рогинська відзначила, що стипендії міської ради «Надія Богодухова» творчій та обдарованій учнівській молоді призначаються виконавчим комітетом міської ради з 2008 року у трьох номінаціях: "Інтелектуальний потенціал Богодухова","Мистецький потенціал Богодухова", "За значні спортивні досягнення". За цей час стипендіатами стали 20 юних обдарувань, із них 4 (Айвазовський Володимир, Гудкова Ірина, Демченко Вікторія і Кочнєв Дмитро) були стипендіатами по 2 рази.

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 25 січня цього року № 6 стипендії міської ради «Надія Богодухова» за підсумками 2010 року призначено сімом стипендіатам. Їх усіх привітав міський голова В.М.Бєлий, кожному вручив сертифікати на стипендію, висловив вдячність батькам і педагогам.

Номінація "Інтелектуальний потенціал Богодухова":


Наша гордість, наша надія

Загорулько Тетяна Олександрівна,учениця 10М класу Богодухівського ліцею № 3.

Загорулько Тетяна за час навчання в ліцеї виявила себе ученицею з високим рівнем академічних досягнень та інтелектуального розвитку. Вона ерудована, має добру пам'ять та логічне мислення. Всебічно розвинена творча особистість, обдарована учениця, надія та опора ліцею.
Має багато захоплень та широке коло інтересів. Багато читає, цікавиться історією та біологією, літературою та фізикою. Має власні поетичні доробки.
Тетяна - заступник голови наукового товариства учнів ліцею «Еврика».
Вона - постійний учасник і переможець І (ліцейського) та II (районного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, фізики, біології, української мови та літератури.
У 2009-2010 навчальному році взяла участь у п'яти предметних олімпіадах і посіла призові місця: з математики та фізики – І, з біології – ІІ, з української мови та літератури і хімії – ІІІ місця.
Була учасником III (обласного) етапу олімпіад з математики та фізики.
Тетяна робить перші кроки в науку. Під керівництвом учителя фізики Дейнеко В.А. працює над науково-дослідницькою роботою з фізики Харківського територіального відділення МАН України.
Також брала участь у IX регіональній науково-технічній конференції учнів «Хімія і фізика в сучасних технологіях» у номінації «Фізика».
Має сертифікати лауреата Всеукраїнського природничого інтерактивного конкурсу «Колосок», особисту першість «Срібний колосок», сертифікати Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня», активна учасниця і переможниця інших Всеукраїнських конкурсів.
Неодноразово нагороджувалась грамотами Богодухівської районної державної адміністрації та районної ради, Богодухівської міської ради за наполегливість, високі досягнення у навчанні і пізнавальній діяльності, активну життєву позицію.
Про інші досягнення та здобутки учениці Загорулько Тетяни свідчать грамоти, подяки, сертифікати та дипломи.

Наша гордість, наша надія

Фесенко Валерія Юріївна, учениця 10Б класу Богодухівського колегіуму № 2.

Фесенко Валерія неодноразово нагороджувалась грамотами відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації та Богодухівської міської ради за активну участь у суспільному житті міста і району, наполегливість у навчанні, високі досягнення у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Так, у 2008-2009 н.р. вона була учасницею II етапу олімпіад з української та англійської мов, де здобула перемогу, та олімпіади з історії, де посіла III місце. У 2009-2010 н.р. стала переможницею II етапу олімпіади з англійської мови, з географії та історії посіла III місце. Учениця неодноразово брала участь в обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови. Вона – постійна учасниця Всеукраїнського природничого інтерактивного конкурсу "Колосок", Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня", Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру".
Валерія займається науково-дослідницькою діяльністю, підготувала роботу з фольклористики на відділенні "філологія та мистецтвознавство" Малої академії наук України.
Дівчина є членом "Президентської служби" колегіуму, постійний кореспондент шкільної газети.

Номінація "Мистецький потенціал Богодухова"


Наша гордість, наша надія

Доценко Олексій Володимирович, учень 4 класу відділу народних інструментів Богодухівської дитячої музичної школи імені В.Т.Борисова;

Доценко Олексій в Богодухівській дитячій музичній школі імені В.Т.Борисова навчається по класу баяна з березня 2008 року. Учень досконало володіє грою на цьому інструменті.
Любить музику, вміє працювати самостійно, обов'язковий і відповідальний, уважний, дисциплінований, скромний, доброзичливий, працелюбний, розумний, старанний, з ним легко і приємно працювати, бачити від цього учня віддачу.
Бере активну участь у концертах міста, району, області, має дипломи лауреата Всеукраїнських та обласних конкурсів.
Протягом 2009-2010 навчального року брав участь у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі дитячої та юнацької творчості «Осінні мелодії», де став лауреатом І ступеня. Він також переможець огляду-фестивалю учнів старших класів дитячих шкіл мистецтв та дитячих музичних шкіл області «Надія».
Олексій дуже старанний і не зупиняється на досягнутому. Мріє про ще більш вагомі здобутки.

Наша гордість, наша надія

Трусенко Вікторія Миколаївна, учениця 4 класу відділу образотворчого мистецтва Богодухівської дитячої музичної школи імені В.Т.Борисова

Трусенко Вікторія в Богодухівській дитячій музичній школі імені В.Т.Борисова навчається з вересня 2008 року.
Учениця дуже здібна до малювання, особливо любить живопис, історію образотворчого мистецтва та рисунок, прекрасно справляється зі скульптурою, ксилографією, батіком. Відмінниця школи, неодноразова переможниця конкурсів дитячих малюнків, що проводились у школі, місті, районі, області, за що була нагороджена грамотами і дипломами, її роботи публікувались у буклетах виставок. Зокрема, протягом двох років посідала призові місця за участь у міському конкурсі дитячого малюнка «Моє рідне місто» з врученням цінних подарунків.
За І місце в конкурсі дитячих малюнків Всеукраїнської акції «Охорона праці очима дітей» нагороджена грамотою та цінним подарунком, за II місце в конкурсі дитячого малюнка «Я люблю Батьківщину», що проводився у залах Харківської художньої галереї, - грамотою. Таку ж нагороду отримала за ІІІ місце у конкурсі малюнків «Спасибі: НІ!» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Вона була переможницею виставки дитячих малюнків «Об'єднаймося ж, брати мої!» та виставки дитячих робіт «З Новим роком!».
У 2010 році брала участь у конкурсі дитячих малюнків, присвяченому 75 річчю Харківської бісквітної фабрики. Почесний голова журі, президент корпорації «Бісквіт-шоколад», Герой України Алла Арестівна Коваленко вручила їй грамоту за III місце і сертифікат учасниці виставки, буклет та цінний подарунок.
Вікторія, без сумніву, в подальшому досягне нових успіхів. Її мрія – стати художником-дизайнером

Наша гордість, наша надія

Бутильська Валерія Андріївна, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості.

Бутильська Валерія навчається в гуртку хореографії Богодухівського центру дитячої та юнацької творчості з 2004 року та із 2007 року - в гуртку естрадного співу.
Вихованка здібна, обдарована, активний учасник районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів дитячої та юнацької творчості. Зокрема, має значні досягнення і перемоги у таких конкурсах і фестивалях 2010 року:
- диплом І ступеню V Міжнародного фестивалю-конкурсу „Слов'янський вінець", Болгарія;
- диплом, гран-прі Міжнародного конкурсу „Зірки Чорного моря";
- диплом, гра-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу „Весняний зорепад", м.Севастополь;
- диплом лауреата І ступеню з естрадного вокалу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Осінні мелодії";
- диплом, гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Осінні мелодії";
- диплом, І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв „Ритми літа";
- диплом, І місце у І телевізійному Всеукраїнському конкурсі-фестивалі „Родник талантов", хореографія;
- диплом, II місце у І телевізійному Всеукраїнському конкурсі-фестивалі „Родник талантов", вокал;
- диплом переможця Харківського обласного фестивалю дитячої творчості „Весняні дзвіночки";
- диплом, І місце у фестивалі „Здоров'я, молодість, краса" Харківського обласного центру молоді;
- диплом, гран-прі Відкритого фестивалю талантів „Очарование весны", м. Харків та інших конкурсах.

Номінація "За значні спортивні досягнення"


Наша гордість, наша надія

Касяненко Максим Олександрович, вихованець відділення легкої атлетики Богодухівської ДЮСШ;

Касяненко Максим навчається у 10Б класі Богодухівської гімназії № 1, у спортивній школі тренується на відділенні легкої атлетики п’ятий рік. За цей період досяг значних успіхів у спорті. Неодноразовий переможець та призер районних, обласних та республіканських змагань з легкої атлетики. Має перший спортивний розряд зі стрибків у висоту. Його найбільше досягнення – 193 см. Талановитий, трудолюбивий, націлений на досягнення високих спортивних результатів. Має авторитет серед друзів, бере участь у всіх заходах гімназії № 1.


Кочнєв Дмитро Вікторович, вихованець відділення легкої атлетики Богодухівської ДЮСШ.

Кочнєв Дмитро навчається у 10Б класі Богодухівської гімназії №1. До спортивної школи прийшов у першому класі і до сьогодні тренується на відділенні легкої атлетики. За цей час досяг значних успіхів. Неодноразовий переможець і призер районних та обласних змагань, чемпіонатів області зі стрибків у висоту. Чемпіон VІІІ Меморіалу В. Лонського на міжнародних змаганнях в м. Бердичеві. Переможець Всеукраїнських змагань на кубок олімпійського чемпіона Юрія Білонога. Призер першості Міністерства освіти і науки України. Виконав І спортивний розряд зі стрибків у висоту з найкращим результатом – 193 см. Член збірної області з легкої атлетики.
Фотофакт у тему

Наша гордість, наша надія

Дмитро Кочнєв (зліва) уже втретє стає стипендіатом міської ради. Навчаючись в 10-му класі, хлопець має перший спортивний розряд по стрибках у висоту: його «вершина»- 1м 93 см. Поки що. Адже у спортсмена є амбіційні плани на майбутнє, наступного року він планує подолати планку у 2м 5см і стати кандидатом у майстри спорту. Діма-призер Першості України 2010 року по стрибках у висоту і чемпіон області. Для Діми без перебільшення спорт став частиною життя, вже 10 років він нерозривно з ним пов’язаний. Та й гени, як кажуть, дають своє: мама- вчитель фізкультури, а дідусь – його тренер (на фото справа). Тож нових досягнень!

Урочисто і тепло пройшла зустріч у міського голови. В.М.Бєлий, вітаючи богодухівські таланти, зауважив:
- Наше місто завжди було славне своїми людьми, які возвеличили свою малу батьківщину досягненнями в науці, мистецтві, спорті, у невтомній наполегливій праці. Дуже приємно, що нові покоління ростуть їх гідною зміною. Я глибоко переконаний, що ви також досягнете значних успіхів, зумієте бути корисними і нашому місту, і всій Українській державі. Щиро бажаю вам впевненого поступу в майбутнє. Нехай слугують вам у цьому удача і успіх, підтримка рідних, друзів, наставників, постійне прагнення досягти нових висот. Удачі вам і щасливої долі!
Батьки, діти, наставники не могли стримати приємних емоцій, тож урочистості плавно переросли у тепле спілкування. Юна художниця Вікторія Трусенко подарувала міському голові картину з краєвидом міста, а Олексій Доценко показав свою майстерність у грі на баяні.
Тож щасти вам, наші юні таланти!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.