Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Розглядалося на виконкомі

Опубликована 8-02-2011, 12:56 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0
25 січня 2011 року пройшло чергове засідання виконкому Богодухівської міської ради.

При розгляді питання «Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Богодухівської міської ради за 2010 рік» відзначалося, що протягом 2010 року до Богодухівської міської ради надійшло 743 звернення, в яких громадяни порушили 795 питань, що на 5 % більше порівняно з 2009 роком.
Відпрацьована практика проведення особистих прийомів громадян керівництвом міської ради. Внаслідок цієї роботи 373 звернення надійшло на особистих прийомах, що на 12 % менше, ніж у 2009 році.
За характером основних питань, що порушували громадяни за звітний період, чинне місце займали питання комунального господарства, – 308 (38 %), житлові – 124 (16 %), соціального захисту – 137 (17 %), земельних відносин – 50 (6 %).
Із загальної кількості питань, порушених у зверненнях громадян, 62 % вирішено позитивно, 31% – надані роз’яснення відповідно до ст. 7 Закону України «Про звернення громадян», 7 % – у стадії розгляду. 26 % звернень надійшло від найменш соціально захищених верств населення, тому значна увага приділялась розгляду звернень саме цих осіб, вишукувались можливості надання їм консультативної та матеріальної допомоги.

****


Затверджено списки громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку у Богодухівській міській раді. Всього у списках – 206 чол., із них:
-на позачергове одержання житла – 3 чол.;
-на першочергове одержання житла – 84 чол.;
-загальна черга – 119 чол.
Із списками можна ознайомитися на інформаційному стенді в міській раді.

****


Відновлено рух міського автобусного маршруту «Центр (пл. Леніна) – ВАТ «Богодухівське» до зупинки «вулиця Петровського», по понеділках (при наявності пасажирів) – до зупинки «ВАТ «Богодухівське».
Комунальне підприємство «Богодухівжитло» визначено виконавцем послуги з захоронення твердих побутових відходів на території міста Богодухова.
Керівнику цього КП Ярошенко Н.М. доручено розробити та подати на затвердження виконавчому комітету тарифи на послуги з захоронення твердих побутових відходів відповідно до вимог чинного законодавства, а також забезпечувати вчасне та якісне надання послуг.

****


Встановлено щомісячну виплату персональних стипендій міської ради "Надія Богодухова" творчій та обдарованій учнівській молоді за підсумками 2010 року в номінаціях:

- «Інтелектуальний потенціал Богодухова»
1. Загорулько Тетяні Олександрівні, учениці 10М класу Богодухівського ліцею № 3,
2. Фесенко Валерії Юріївні, учениці 10Б класу Богодухівського колегіуму № 2;

- «Мистецький потенціал Богодухова»
1. Доценку Олексію Володимировичу, учневі 4 класу відділу народних інструментів Богодухівської дитячої музичної школи імені В.Т.Борисова;
2. Трусенко Вікторії Миколаївні, учениці 4 класу відділу образотворчого мистецтва Богодухівської дитячої музичної школи імені В.Т.Борисова;
3. Бутильській Валерії Андріївні, вихованці Центру дитячої та юнацької творчості;

- «За значні спортивні досягнення»
1. Касяненку Максиму Олександровичу, вихованцеві відділення легкої атлетики Богодухівської ДЮСШ,
2. Кочнєву Дмитру Вікторовичу, вихованцеві відділення легкої атлетики Богодухівської ДЮСШ
у розмірі 100,00 грн. кожна протягом 2011 року.

****


Також зменшено розмір плати за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста для батьків, у сім’ях яких виховується троє і більше дітей; затверджено план дій до пропуску весняної повені; надані дозволи на газифікацію домоволодінь; розглянуто матеріали КП «Богодухівське БТІ» і з питань містобудівної документації та інші поточні питання.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.