Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Подарунок місту

Опубликована 30-12-2010, 20:31 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0
Подарунок місту


- Оце ялинка! Просто диво! Такої ще Богодухів не бачив! – цими та подібними висловлюваннями останніми днями обмінюються наші дорослі та юні земляки, коментуючи свої враження від головної ялинки міста, яка зручно розташувалася біля мерії.

- Кому мають богодухівці завдячувати за такий новорічний подарунок? – поцікавився наш кореспондент у міського голови В.М.Бєлого.

- Це дійсно новорічний подарунок від міської ради усім богодухівцям. Якщо любиш своє місто, то живеш і працюєш з усвідомленням того, що в ньому все повинно бути найкращим: і благоустрій, і фонтан, і дитячі майданчики, і, зрозуміло, новорічна ялинка. Тим більше, якщо це – для нашого майбутнього, для найдорожчих, найважливіших жителів нашої громади, для дітей.

Сама ідея змінити традиційний «богодухівський» імідж головної ялинки міста виникла у міської ради досить давно. А реалізувати її (говорячи відверто, вишукати на це необхідні кошти) нам вдалося лише цього року. І якщо споглядання новорічної красуні викличе приємні емоції у старшого покоління, подарує радість дітям, – значить, поставленої мети ми досягли.

На жаль, реалії життя змушують перестраховуватися, тому саме місце влаштування ялинки знаходиться під відеоспостереженням.

Щиро сподіваюсь на те, що придбаного ялинкового «вбрання» вистачить не на один рік, і з кожним Новоріччям головна ялинка Богодухова лише кращатиме.

Бажаю усім Новорічних чудес і здійснення найзаповітніших бажань!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.