Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Володимир Бєлий – член правління асоціації міст України

Опубликована 9-12-2010, 09:41 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0
Володимир Бєлий – член правління асоціації міст України


За повідомленнями ЗМІ, минулого тижня відбулися дві важливі події в житті Асоціації міст України (АМУ) – це засідання Загальних зборів Харківського регіонального відділення АМУ та конференція делегатів уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів Асоціації міст України у м. Києві. Учасником обох цих заходів був Богодухівський міський голова В.М.Бєлий. Ми попросили Володимира Миколайовича хоча б коротко прокоментувати ці події.

- Загальні збори Харківського регіонального відділення АМУ відбулися у вівторок, 30 листопада. Вони підбили підсумки роботи Правління та Виконавчої дирекції РВ АМУ у 2009-2010 роках, заслухали звіт ревізійної комісії, створили секцію середніх та малих міст – членів Харківського регіонального відділення Асоціації міст України. Збори відзначили продуктивну роботу Асоціації, що сприяло прийняттю важливих нормативно-правових актів.

У роботі зборів взяв участь і виступив голова Харківської облдержадміністрації М.М.Добкін.

Важливою подією стало одноголосне обрання Харківського міського голови Г.А.Кернеса головою Харківського РВ АМУ.

Особливо для мене велике значення має надання малим містам області правової допомоги юридичною службою Харківської міської ради. На зборах ми почули конкретні запевнення від новообраного голови РВ АМУ про те, що на таку співпрацю ми можемо розраховувати й надалі.

А що Ви можете сказати про Київську конференцію?

- На зборах Харківського РВ АМУ мене було обрано делегатом Київської конференції, яка відбулася 2 грудня в приміщенні Київської міської державної адміністрації. Порядок денний передбачав розгляд значної кількості питань, головне з яких – звіт про роботу Правління за два роки та основні напрями діяльності Асоціації на 2011-2012 рр. Коротко характеризуючи діяльність Асоціації за звітний період, наведу лише кілька прикладів. Зокрема, було забезпечено прийняття закону «Про асоціації органів місцевого самоврядування», лобіювання зняття з розгляду Верховної Ради України п’яти законопроектів, що передбачали обмеження прав органів самоврядування, підготовка висновків, зауважень, пропозицій до більше ніж 150 проектів законодавчих та нормативно-правових актів, участь представника АМУ у засіданнях Кабінету Міністрів, розробка та реалізація Стратегії із захисту і представлення прав та законних інтересів територіальних громад тощо.

Президентом Асоціації міст України знову обрано Дніпропетровського міського голову І.І. Куліченка, а віце-президентом – Харківського міського голову Г.А.Кернеса.

АМУ заснована в червні 1992 року і на той час до її складу входило 35 міст. За цей відносно короткий проміжок часу своєю активною суспільною діяльністю вона зуміла не тільки привернути увагу широкої громадськості, об'єднати для співпраці більшу частину українських міст, а й змусила поважати себе усі гілки влади.
Сьогодні Асоціація міст України об'єднує 527 міст, селищ і сіл, в яких проживає понад 80% населення України.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.