Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Список претендентів на посаду Богодухівського міського голови

Опубликована 7-10-2010, 22:34 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0

Враховуючи численні звернення, пропонуємо вашій увазі список претендентів на посаду Богодухівського міського голови та перші «десятки» кандидатів у депутати Богодухівської міської ради від політичних сил.

 

Кандидати на посаду Богодухівського міського голови

  1. Бєлий Володимир Миколайович, Богодухівський міський голова (Партія регіонів).
  2. Зирянов Юрій Михайлович, голова Богодухівської районної організації політичної партії «Партія захисників Вітчизни».

 

Партія регіонів

 

Номер кандидата в депутати у виборчому списку

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце роботи

(заняття)

Посада

 
1

Шигимага Людмила Миколаївна

 

Пенсіонер

 
 
2

Грінько Віктор Миколайович

Богодухівська районна рада організації ветеранів України

Голова

 
 
3

Лобойко Сергій Олександрович

Професійний аграрний ліцей

Викладач

 
 
4

Шуба Людмила Анатоліївна

Кафе «Нептун»

Приватний підприємець

 
 
5

Панов Олександр Федорович

Богодухівська меблева фабрика

Приватний підприємець

 
 
6

Шкарлат Сергій Борисович

ЦЕЗ №1 Харківської філії ВАТ «Укртелеком»

Начальник

 
 
7

Рябова Наталія Павлівна

Богодухівська поліклініка

Статист

 
 
8

Сахно Лариса Болиславівна

Районна державна адміністрація

Начальник сектора з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації

 
 
9

Лобойко Олександр Леонідович

Богодухівське відділення «Харківобленерго»

Інженер-електрик

 
 

10

Шигимага Віталій Станіславович

ПП «Калинка»

Приватний підприємець

 

 

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Номер кандидата в депутати у виборчому списку

Прізвище, імя, по батькові

Місце роботи

(заняття)

Посада

 
1

Удовіченко Олександр Володимирович

Акціонерна кампанія «Харківобленерго»

Інженер електротехнічної лабораторії

 
 
2

Колосарьов Олександр Іванович

 

Приватний підприємець, м. Богодухів

 
 
3

Чернишов Микола Анатолійович

 

Приватний підприємець, м. Богодухів

 
 
4

Пилипенко Володимир Сергійович

 

Військовий пенсіонер

 
 
5

Кривошея Юрій Іванович

 

Приватний підприємець

 
 
6

Кривенко Оксана Юріївна

Киянівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Вчитель

 
 
7

Гармаш Микола Лаврентійович

Харківська обласна митниця

Старший інспектор

 
 
8

Павленко Микола Олексійович

Богодухівська музична школа ім. В.Т. Борисова

Директор

 
 
9

Тютюнник Володимир Миколайович

КП «Богодухіввода»

В.о. директора

 
 

10

Мірошник Олексій Миколайович

Дочірнє підприємство «Центр земельного кадастру»,                 м. Богодухів

Начальник

 

 

Комуністична партія України

 

Номер кандидата в депутати у виборчому списку

Прізвище, імя, по батькові

Місце роботи

(заняття)

Посада

 
1

Шарманов Анатолій Авенирович

 

Пенсіонер

 
 
2

Ткаченко Володимир Миколайович

БЕМЗ

Оператор суш. апаратів

 
 
3

Літошко Віктор Петрович

 

Пенсіонер

 
 
4

Поважна Наталя Борисівна

м.Богодухів, ООО РКЗ «Екватор»

Начальник лабораторії

 
 
5

Овчаренко Іван Володимирович

м.Харків, АТ «Житлобуд – 2»

Електромеханік

 

 

Народна партія

 

Номер кандидата в депутати у виборчому списку

Прізвище, імя, по батькові

Місце роботи

(заняття)

Посада

 

1

Овчинніков Юрій Никифорович

 

Пенсіонер

 
 

2

Бєлая Тетяна Вікорівна

Контрольно-ревізійний відділ у Богодухівському районі

Начальник

 
 

3

Мусійко Валерій Михайлович

ПХО «Богодухівський ринок»

Директор

 
 

4

Голубничий Олександр Петрович

ТОВ «Люксон»

Оператор

 
 

5

Ільченко Юрій Михайлович

Богодухівське лісництво Гутянського ДЛГ

Майстер лісу

 
 

6

Моргун Лідія Миколаївна

Богодухівська міська рада

Провідний спеціаліст

 
 

7

Грищенко Віталій Миколайович

Богодухівська ЦРЛ

Хірург

 
 

8

Лещенко Максим Миколайович

Богодухівське УВТ УТОС

Монтажник

 
 

9

Васеніна Ірина Володимирівна

СФГ «Промінь»

Економіст

 
 

10

Змієвський Олександр Іванович

Богодухівська ЦРЛ

Хірург

 

 

Соціалістична партія України

 

Номер кандидата в депутати у виборчому списку

Прізвище, імя, по батькові

Місце роботи

(заняття)

Посада

 
1

Стеріоні Лариса Анатоліївна

Богодухівська райспоживспілка

Економіст

 
 
2

Сененченко Олена Вікторівна

Богодухівська райспоживспілка

Головний бухгалтер

 
 
3

Мельник Тетяна Василівна

ПП «Мельник»

Підприємець

 
 
4

Шарова Ніна Петрівна

 

Пенсіонер

 
 
5

Чокотило Алла Іванівна

ПП «Чокотило»

Підприємець

 
 
6

Мазанова Єльвіра Петрівна

 

Пенсіонер

 

 

Партія «ВІДРОДЖЕННЯ»

 

Номер кандидата в депутати у виборчому списку

Прізвище, імя, по батькові

Місце роботи

(заняття)

Посада

 
1

Чиж Андрій Віталійович

СТГО «Південна залізниця»

Старший електромонтер

 
 
2

Морськоватих Вікторія Вадимівна

СТГО «Південна залізниця»

Старший квитковий касир

 
 
3

Баженов Олександр Іванович

СТГО «Південна залізниця»

Електромонтер

 

 

Партія захисників Вітчизни

 

Номер кандидата в депутати у виборчому списку

Прізвище, імя, по батькові

Місце роботи

(заняття)

Посада

 
1

Махіня Ярослав Віталійович

Тимчасово не працює

 

 
 
2

Кіріченко Олександр Валерійович

Тимчасово не працює

 

 
 
3

Волошко Віталій Юрійович

Тимчасово не працює

 

 
 
4

Анохін Артем Андрійович

 

Студент

 
 
5

Бондарь Андрій Ігорович

 

Студент

 
 
6

Шелудько Ігор Олексійович

 

Студент

 

  

Політична партія «Фронт змін»

 

Номер кандидата в депутати у виборчому списку

Прізвище, імя, по батькові

Місце роботи

(заняття)

Посада

 
1

Вірич Анатолій Павлович

 

Пенсіонер

 
 
2

Козловський Володимир Костянтинович

 

Пенсіонер

 
 
3

Гарбуз Людмила Петрівна

 

Пенсіонер

 

 

Політична партія «Сильна Україна»

 

Номер кандидата в депутати у виборчому списку

Прізвище, імя, по батькові

Місце роботи

(заняття)

Посада

 
1

Заполочний Дмитро Павлович

Богодухівське відділення Харківської обласної дирекції публічного акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль»

Начальник

 
 
2

Чепурний Сергій Анатолійович

Богодухівська ЦРЛ

Хірург

 
 
3

Безугла Ольга Олегівна

Агенство нерухомості «Аверс»

Експерт

 
 
4

Мусійко Віталій Валерійович

 

Фізична особа – підприємець

 
 
5

Рижонков Андрій Володимирович

 

Фізична особа – підприємець

 
 
6

Євченко Юлія Миколаївна

ОНВК

Вчитель

 
 
7

Хижняк Світлана Михайлівна

Богодухівський колегіум № 2

Вчитель

 
 
8

Комар Михайло Іванович

Служба адміністративно-господарського відділу ТОВ «Рибоконсервний завод «Екватор»

Начальник

 
 
9

Маслак Людмила Вікторівна

Богодухівська гімназія № 1

Вчитель

 
 
10

Скляров Євген Миколайович

Тимчасово не працює

 

 

 

 

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.