Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Шановне старше покоління, дорогі наші ветерани!

Опубликована 30-09-2010, 12:50 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0
Шановне старше покоління, дорогі наші ветерани!


Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана прийміть найтепліші, найсердечніші вітання з вашими святами і безмірну вдячність за те, що саме вашим розумом, вашою енергією і вашими руками створена матеріальна база міста і району, закладені кращі трудові та культурні традиції.

Незважаючи на поважний вік і заслужений відпочинок, ви і сьогодні продовжуєте активну діяльність, особливо у відстоюванні інтересів ветеранів, проведенні патріотичного виховання підростаючого покоління, особистим прикладом показуєте, як треба працювати і веселитися, любити свій рідний край і всю нашу Україну.

Особливі слова вдячності – дорогим захисникам, інвалідам та учасникам бойових дій у Великій Вітчизняній війні, за героїзм та безприкладну мужність, за все нелегке подвижницьке життя.

Спасибі всім вам, дорогі ветерани, за те, що ви є, що ви поруч з нами, що своєю невгамовною енергією, умінням радіти життю вселяєте в кожного Віру, Надію, Любов.

Міцного вам здоров’я на багато-багато літ, благополуччя і достатку, родинного тепла, незмінної поваги від людей, любові від дітей та онуків.

З повагою.
Богодухівський міський голова
В.БЄЛИЙ

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.