Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Свято Дошкілля у «Ялинці»

Опубликована 30-09-2015, 08:00 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 85

День дошкілля – це свято для всіх дітей, які відвідують дошкільний заклад і всіх дорослих, які працюють у ньому.

Тому 25 вересня стало святковим днем для всіх у Богодухівському ДНЗ № 5 «Ялинка». Свій садочок зі святом вітали всі починаючи з самих маленьких дітей раннього віку. Діти співали про улюблений дитячий садочок, розповідали як їм живеться у ньому. Особлива увага була приділена професії вихователя. У нашого дошкільного закладу багато досягнень. Та одне з головних, наша гордість  – нове покоління вихователів. Це ті, хто різними життєвими шляхами прийшли до нас, ті хто раніше довіряли нам своїх дітей і так повірили нам, що кардинально змінили своє життя і обрали шлях вихователя: Багнюк О.В., Бездітко І.М., Ольховська О.Г.

Так як головне наше завдання виховати патріотів, то діти і дорослі присвятили святковий флешмоб своїй Батьківщині перлині – Україні.

Як зазвичай, на святі було багато гостей: заступник міського голови Рогинська Л.І., директор БЕМЗу Пушкар М.Б., керівник підприємства «Теплий дім» Варченко Ю.П. завдячуючи яким у дошкільному закладі замінено всі вікна та система опалення, прогулянкові майданчики поповнюються новим обладнанням. Наш дошкільний заклад вітала голова районної профспілки працівників освіти і науки Соловйова О.О., яка також передала вітання від голови Богодухівської райдержадміністрації Шарова В.А. Традиційно разом з нами святкували наші колеги з Богодухівського ліцею № 3, заступник директора Загорулько Т.М. привітала всіх і подарувала іграшки для дітей. Привітали всіх і представники батьківської ради закладу, бо без батьків неможливий жоден наш день, жодне наше досягнення. Головними гостями на святі були ветерани: Недоступ Н.М., Трачук В.І., Бондар В.Д. Всі вони подякували за увагу і повагу до них та виказали радість, що дошкільній освіті надається належна увага.

 

bogodukhov-city.com.ua

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.