Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Звернення громадян виконуються

Опубликована 21-09-2015, 08:00 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 85

Робота з розгляду звернень громадян, організації особистого прийому у виконавчих органах міської ради здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

З метою поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на звернення постійно забезпечується кваліфікований та своєчасний розгляд письмових звернень, порушених у них проблем, оперативне їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян, надання відповідей у встановлені чинним законодавством терміни.

Так, на звернення жителів пров. Короленка, комунальним підприємством «Богодухівжитло, було здійснено ремонт шахтного колодязя питної води розташованого будя домоволодіння №16., а протягом другої декади вересня було проведено ремонт дороги поблизу гімназії №1, в результаті чого асфальтове покриття зєднало вулиці Артема та Леніна.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.