Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Фахова майстерня мерів міст у Богодухові

Опубликована 8-09-2015, 08:00 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 85

Нещодавно в Богодухівській міській раді відбулося виїзне засідання наради -семінару для мерів міст Харківського регіонального відділення Асоціації міст України. Темою засідання став досвід роботи Богодухівської міської ради: обєднання територіальних громад та інформаційне забезпечення реформи.

У роботі наради-семінару взяли участь В.Д.Мирошник, виконавчий директор Харківського РВ АМУ, В.В.Козина, керівник міжрегіонального центру координації з правового супроводу децентралізації, мери міст Харківської області, депутати міської ради.

Богодухівський міський голова Н.І.Олексенко поділилася досвідом застосування Методики формування спроможних територіальних громад (затвердженої Кабінетом Міністрів України від 08.04.2015) та організацією громадського обговорення ініціатив.

В обговоренні взяли участь В.І.Сітов, міський голова м. Мерефа, який поінформував щодо практики роботи робочої групи з впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад. В.В.Козина розповіла про підготовку проектів рішень із добровільного об’єднання територіальних громад.

Наприкінці семінару представники «Контакт-центру ВІS-SOFT» презентували програмний продукт роботи комунальних підприємств. Після закінчення семінару учасники відвідали будівництво полігону в м. Богодухів. Керівник ТОВ «СП ЕКОВТОР» ознайомив присутніх з ходом будівництва та перспективами реалізації пілотного проекту.

Цікавою та змістовною для гостей була екскурсія на Богодухівський електромеханічний завод, яку провів особисто директор М.Б.Пушкарь. Нарада закінчилася анкетуванням учасників, де були сформовані проблемні питання, які потребують обговорення на засіданнях Харківського регіонального відділення Асоціації міст України.

На зустрічі був присутній також і Почесний громадянин м.Богодухова, визволитель району С.Я.Новіков, який щиро поспілкувався з учасниками заходу, побажав процвітання рідному краю, Богодухову.

 

bogodukhov-city.com.ua

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.