Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Добрі справи для розвитку міста

Опубликована 2-08-2015, 08:00 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0

Нещодавноу Богодухів завітала радник Президента асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області з фінансових та бюджетних питань Г.С.Пронькіна. Галина Степанівна також є секретарем комісії обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє».

Редакція неодноразово розповідала про те, як завдяки міні-проектам загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади міста мали змогу покращити умови для навчання та виховання підростаючого покоління. Починаючи з 2012 року, дитячі садки міста брали участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», конкурсі малих грантів «Добрі справи», також у конкурсі міні-проектів міської ради «Влада і громада - разом!». За цей час багато чого було зроблено у закладах, зокрема, замінено вікна на нові енергозберігаючі, встановлено спортінвентар, ігрове обладнання, замінено систему опалення, придбано посуд, електричні прибори тощо.

Цього року з метою удосконалення процесу проведенняконкурсу міні-проектів розвитку територіальної громади міської ради, підтримки громадських ініціатив, більш активного залучення жителів територіальної громади до розв’язання нагальних проблем соціально-економічного характеру і створення умов для підвищення ініціативності громадян та рівня їх самоорганізації, керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила провести з 25 травня по 1 липня 2015 року конкурс міні-проектів розвитку територіальної громади міської ради «Влада і громада – разом!». Відповідно до програми планується залучення коштів для ремонту каналізації Богодухівського ліцею №3, дитячих та спортивних майданчиків на території Богодухівської гімназії №1 та Богодухівського ліцею №3.

У ході зустрічі міський голова Н. І. Олексенко, начальник відділу освіти РДА І. О. Повойко, радник Президента асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області з фінансових та бюджетних питань Г.С.Пронькіна, представники будівельної фірми обговорили фінансові питання реалізації проектів та розглянули запропоновані міськими школами програми.

Також під час візиту в район Галина Степанівна разом з міським головою та начальником відділу освіти райдержадміністрації відвідали дошкільний навчальний заклад №5 «Ялинка», який став переможцем конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» та отримав кошти на заміну вікон на енергозберігаючі. Відвідали того дня і Богодухівський електромеханічний завод. Варто відзначити, що продукція, яку виготовляє БЕМЗ, дуже зацікавила радника Президента асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області з фінансових та бюджетних питань. Як зазначила Г. С. Пронькіна, усі вироби, що пропонує БЕМЗ, однозначно є конкурентоздатними, і таку продукцію можна залучити до обласних міні-проектів. 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.