Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

«Круглий стіл» для підприємців

Опубликована 9-09-2014, 08:00 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0

У першу неділю вересня відзначають своє професійне свято підприємці. З цієї нагоди у понеділок у міській раді для представників малого та середнього бізнесу був організований круглий стіл на тему «Влада та бізнес – разом».

На захід були запрошені представники державної податкової інспекції, відділу Держземагентства, районного центру зайнятості, реєстраційної служби районного управління юстиції, адміністратор відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації. Обговорювалися питання подальшої співпраці бізнесових структур і міської влади, підтримки підприємництва і шляхів його розвитку, участі підприємців у волонтерському русі з надання допомоги учасникам АТО, переселенцям із зони бойових дій та інші.

Круглий стіл, який вела міський голова Н.І.Олексенко, пройшов у діловій, конструктивній атмосфері.

Приватного підприємця Н.І.Чубову (фото 2) було нагороджено грамотою міської ради за активну життєву позицію, постійну плідну співпрацю з міською радою, організацію і участь у волонтерському русі, цілеспрямовану підтримку учасників АТО і переселенців із зони бойових дій, креативність мислення та з нагоди Дня підприємця.

Від імені богодухівської громади міський голова Н.І.Олексенко подякувала підприємцям за співпрацю, висловила вдячність за допомогу.

- Міська влада завжди готова до налагодження максимального розуміння та конструктивного партнерства між владою та бізнесом задля благородної мети – подальшого розвитку та процвітання Богодухова, - зокрема, зауважила Наталія Іванівна.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.