Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

День міста

Опубликована 2-08-2010, 16:04 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0
День міста


Дорогі богодухівці та гості міста!


7 серпня – особливий день для усіх, чиї серця на слово «Богодухів» відгукуються теплом і любов’ю. Цього дня 67 років тому до нашого спільного дому прийшла радість визволення. Та у пам’яті поколінь назавжди залишились численні біди і страждання, пережиті у час лихоліття.

Низький уклін і безмежна вдячність вам, ветерани, за мужність і героїзм у боях, за самовіддану працю в тилу і в повоєнні роки.

Сьогоднішній Богодухів – це сильне, красиве, упевнене, мудре й досвідчене місто. Таким воно є тільки тому, що його люблять і шанують городяни. Маю тверду переконаність у тому, що порозуміння, взаємна повага й підтримка міської влади і громади сприятимуть тому, що Богодухів назавжди збереже свою самобутність і яскравість, неповторну ауру і особливий колорит, традиції і славну історію. Він і надалі розвиватиметься динамічно та гармонійно, проявлятиме себе як місто з нестримною життєвою енергією, трудове і шляхетне, впевнене у собі, місто найвродливіших жінок і найдіяльніших чоловіків.

Спільними зусиллями ми зробимо все для того, щоб Богодухів красивішав з кожним днем, щоб у ньому всім було комфортно і затишно жити і працювати, щоб кожен із нас міг з гордістю сказати: «Мій Богодухів – найкращий!»

Дорогі земляки!


Від імені міської ради, її виконавчого комітету і від себе особисто щиросердно вітаю вас і наше найкраще місто з подвійним святом – Днем визволення і Днем міста.

Бажаю Богодухову достатку і процвітання, а усім, для кого він є рідним і дорогим, щоб лихо минало, а добро не забувало дороги до ваших осель, радість переповнювала серця, здоров’я тільки прибувало, віра у завтрашній день зростала, Боже благословення ніколи не покидало, дарувало натхнення у праці та творчості на славу міста і його жителів.

Щасливого і веселого вам святкування!


З повагою.

Міський голова
В.БЄЛИЙ

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.