Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Учасникам і переможцям - нагороди

Опубликована 5-04-2013, 11:00 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 85

Нещодавно у міській раді за участі депутатського корпусу та завідувачів дошкільних навчальних закладів міста відбулося урочисте нагородження  учасників та переможців першого (районного) туру конкурсу «Вихователь року».

На початку свята-нагородження міський голова Н. І. Олексенко, зокрема, зазначила: «Мені дуже приємно у такій затишній атмосфері бачити ваші усміхнені обличчя. Адже ви ті люди, які себе, свою доброту, свої знання і досвід вкладаєте в майбутнє нашого міста, нашої країни – наших діток. Вихователь – це не просто професія, це покликання душі тих, хто безмежно любить дітей. Я бажаю вам, педагоги дошкільних навчальних закладів, мудрості, терпіння і невичерпного натхнення!». До привітань також долучилися заступник міського голови Л. І. Рогинська та начальник відділу освіти РДА І. Г. Безмінова.

Переможцям та учасникам конкурсу було вручено пам’ятні подарунки, грамоти, подяки. Отож, нагороди отримали: Л. В. Кривцова, вихователь ДНЗ №5 «Ялинка» (переможець конкурсу в номінації «Вихователь дітей п’ятирічного віку); С. І. Фесенко, вихователь ДНЗ №7 «Теремок» (переможець конкурсу в номінації «Досвідчений вихователь»); Ю. В. Кудленок, вихователь ДНЗ №3 «Веселка» (переможець конкурсу в номінації «Музичний керівник»); О. О. Дейнеко, вихователь ДНЗ №9 «Берізка» (учасниця конкурсу в номінації «Вихователь дітей п’ятирічного віку»); О. А. Ружинська, вихователь ДНЗ №6 «Дзвіночок» (учасниця конкурсу в номінації «Досвідчений вихователь»). Також подяку було вручено методисту районного методичного кабінету відділу освіти Богодухівської РДА Л.О. Педан за організацію I туру конкурсу «Вихователь року – 2013», багаторічну плідну співпрацю з міською радою, вагомий особистий внесок у справу виховання і навчання юних жителів територіальної громади міста, активну життєву позицію,  наполегливість у досягненні мети.

Варто зазначити, що для участі в II (обласному) етапі конкурсу рекомендовано музичного керівника ДНЗ № 3 Ю. В.  Кудленок та вихователя ДНЗ № 5 Л. В. Кривцову.

Після урочистих нагороджень було зроблене спільне фото на згадку.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.