Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

У міській раді привітали жінок

Опубликована 15-03-2013, 10:00 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0

Напередодні свята 8 Березня у міській раді відбулося уже традиційне урочисте привітання жінок Богодухівщини.

Щирі слова поздоровлень міський голова Н.І Олексенко адресувала квартальним, до яких долучилася і керуюча справами виконкому А.М.Щербак. У своєму виступі міський голова зупинилася на тій допомозі, яку вони надають і міській раді, і людям, адже квартальні - найближча до людей влада в місті, перші порадники і перші помічники із вирішення найрізноманітніших питань повсякденного життя. Подякувавши та привітавши присутніх зі святом, Наталя Іванівна разом з Аллою Михайлівною вручили жінкам квіти та листівки. Квартальні також отримали посадові посвідчення. Депутат міської ради, начальник КП «Богодухівжитло» Н.І.Ярошенко за активну громадську позицію, співпрацю вручила Подяку О.М.Коваленко (фото 3).

Цього ж дня Н.І.Олексенко разом з заступником Л.І.Рогинською привітали жінок-активісток м.Богодухова. Адже зараз жінки беруть активну участь у всіх сферах життя, вносять неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого краю. Грамоти цього дня отримали О.О.Дроздовська – директор з виробництва ТОВ «Рибоконсервний завод  «Екватор», О.І.Кукузенко (фото2) - головний інженер ПАТ «Богодухівський м’ясокомбінат» та Почесний громадянин міста, чудова жінка З.О.Тур.

Наталя Іванівна та Любов Іванівна побажали усім присутнім тепла, міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра, любові

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.