Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Ідуть люди до міськради…

Опубликована 16-11-2012, 09:00 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0

А приводів для таких візитів більше ніж досить. Комусь треба відремонтувати дорогу, іншим – вирішити спірні питання з сусідами, хтось зібрався приватизувати земельну ділянку чи підключитися до міського водогону.

Всього ж за січень-жовтень цього року міська рада одержала 541 звернення, з яких 254 – письмові, решта подана на особистих прийомах міського голови та інших відповідальних працівників ради. Найчастіше людей турбують питання комунального та дорожнього господарства, житлові, соціального захисту, землекористування.

Як пояснили у міськраді, на кожне звернення реагують оперативно, намагаються своєчасно і якомога повніше задовольнити кожного заявника. Тому 325 із 548 поданих питань вирішено позитивно, на 194 надано роз’яснення, а 29 ще в стадії розгляду та виконання.

Найчастіше богодухівці приходять до міськради за довідками для різних інстанцій. Тут їх можна одержати щодня, окрім вихідних, з 8-ї до 17-ї години. І все ж біля кабінету, де видають ці документи, завжди людно. Тільки у жовтні було виписано 755 довідок. Це пов’язано з тим, що розпочався процес призначення субсидій на житлово-комунальні послуги на новий опалювальний період.

Досить багато людей ідуть на особистий прийом до міського голови Н.І.Олексенко.

- Звернення богодухівців – це свідчення їх довіри до влади, - вважає Наталія Іванівна. – Тому їх вирішення є і залишатиметься пріоритетним напрямком нашої роботи.

Цей знімок ми і зробили під час чергового прийому громадян міським головою.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.