Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Сесія міської ради з новообраним мером

Опубликована 2-10-2012, 10:55 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0

Нещодавно відбулася ХХIV позачергова сесія Богодухівської міської ради VI скликання, на якій склала свою присягу новообраний міський голова Наталія Іванівна Олексенко.

Участь у святковій сесії взяли: голова райдержадміністрації В. М. Бєлий, перший заступник голови райдержадміністрації О. І. Кириченко, голова райради Д. К. Тризна, начальник ДПІ у Богодухівському районі Н. В. Салигіна, настоятель Свято-Покровського храму (м. Богодухів) отець Стефаній, депутати міської ради, голова міської ветеранської організації Л. Л. Мороз, керівники підприємств, установ та організацій.

Як годиться, сесія розпочалася з Гімну України, відкрив засідання голова міської виборчої комісії Л. І. Кириченко. Леонід Іванович поінформував присутніх про підсумки місцевих виборів та про визнання повноважень Богодухівського міського голови.

Далі голова виборчої комісії вручив офіційно представленому керівнику міста посвідчення міського голови, після чого Н. І. Олексенко склала присягу.

Мер міста отримала багато щирих вітань від очільників району, керівників підприємств, установ та організацій, депутатів міської та районної рад, ветеранів… Благословив на успішну роботу Н. І. Олексенко і отець Стефаній. Побажавши здоров’я, благополуччя і плідної роботи на благо жителів Богодухова.

Також на засіданні за пропозицією міського голови секретарем міськради таємним голосуванням було обрано З. М. Зіньковську.  До цього часу Зоя Миколаївна працювала заступником директора ліцею №3. 

Далі на сесії було розглянуто низку питань. Тож бажаємо команді однодумців бути цілеспрямованими, енергійними і реалізувати всі плани та задуми.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.