Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

День самоврядування в міській раді (7 фото)

Опубликована 7-12-2012, 11:04 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Це свято по праву пов'язують з державними святами доби незалежності і сприймають як дату, що є знаковою віхою у становленні Української держави.

21 травня 1997 року було прийнято Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні", який відповідно до Конституції України визначає систему та гарантії місцевого самоврядування в Україні, засади організації та діяльності, правового статусу і відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування.

Люди на місцях - у селі, селищі чи місті - не бажають вдаватись до подробиць і з'ясовувати, хто й на якій посаді має більше повноважень і впливу на поліпшення їхнього життя. Влада у їх розумінні завжди була і залишається єдиною, незважаючи на рівні та ранги. Вона має нести спільну відповідальність за те, що відбувається у країні, регіоні, конкретно взятому місті чи селі.

Народна мудрість свідчить: «Людям не потрібно, щоб було правильно чи неправильно. Людям потрібно, щоб було добре».

6 грудня в Богодухівській міській раді зібралися ті, чиєю наполегливою працею, волею, енергією, професіоналізмом створюється історія місцевого самоврядування Богодухова - депутати, члени виконкому, ветерани праці, працівники апарату міської ради.

Міський голова Олексенко Наталія Іванівна, привітала всіх присутніх з Днем місцевого самоврядування і побажала міцного здоров'я, щастя, нових професійних здобутків, оптимізму, наснаги і родинного затишку!

На свято прибули запрошені гості – голова Богодухівської РДА Бєлий В.М., настоятель Свято-Покровського храму протоієрей отець Стефаній, які приєднались до привітань та побажань. Грамотами Богодухівської міської ради були нагородженні депутат Омеляненко І.С. та член виконкому Рябка Р.О. На святі були присутні ветерани праці: Чуйко Євгеній Борисович, Гиря Лілія Євгеніївна, Дранник Ірина Миколаївна, Мірошниченко Галина Федорівна, Нечипоренко Людмила Михайлівна, Осьмак Зінаїда Микитівна, Пода Ольга Олексіївна, Радченко Валентина Федорівна, Ситник Віра Іванівна, Таратушка Марія Олександрівна, Шубіна Людмила Євгеніївна, які отримали подяки від Богодухівського міського голови за сумлінну багаторічну працю та подарунки

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.