Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ В ОГЛЯДАХ- КОНКУРСАХ:

Опубликована 13-05-2010, 11:04 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0
БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПРОШУЄ  ДО УЧАСТІ В ОГЛЯДАХ- КОНКУРСАХ:


МІСЬКА РАДА ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ В ОГЛЯДАХ - КОНКУРСАХ:

- «Найкраща вулиця міста»,
- «Краще подвір'я міста»,
- «Найкращий балкон міста»,
- «Кращий дошкільний навчальний заклад міста»

ПОЛОЖЕННЯ про проведення огляду-конкурсу «Найкраща вулиця міста»
1. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ


1.1. Огляд-конкурс «Найкраща вулиця міста» проводиться відповідно до рішення виконкому Богодухівської міської ради від 28 квітня 2010 року № 195.
1.2. Метою проведення конкурсу «Найкраща вулиця міста» (далі-Конкурс) є підвищення рівня благоустрою територій міста, створення оптимальних умов життєдіяльності, забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, залучення до цієї роботи підприємств та установ різних форм власності, органів самоорганізації населення.
1.3. Конкурс проводиться з 1 травня до 15 липня 2010 року.

2. ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ


Комісія:
2.1. Оголошує Конкурс на кращій рівень благоустрою вулиць міста;
2.2. Приймає заявки від бажаючих взяти участь в Конкурсі;
2.3. Пропонує залучення підприємств та установ різних форм власності, органів самоорганізації населення до активної участі в Конкурсі.
2.4. За підсумками проведених заходів визначає кращу вулицю в місті згідно з головними показниками рівня благоустрою та визначає призові місця:
- I місце, переможець Конкурсу;
- II місце;
- III місце.

3. ГОЛОВНІ ПОКАЗНИКИ РІВНЯ БЛАГОУСТРОЮ ВУЛИЦІ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ПЕРЕМОЖЦЯ КОНКУРСУ


3.1. Стан фасадів будинків, огорож домоволодінь.
3.2. Технічний та естетичний рівень виконаних робіт з комплексного благоустрою:
– озеленення (характеристика зелених насаджень з урахуванням вимог ландшафтної архітектури, впровадження кращих декоративних порід дерев і чагарників, витких рослин, газонів, квіткового оформлення, сучасних світильників, квіткових ваз, урн тощо);
3.3. Санітарний стан прибудинкової території до середини проїжджої частини вулиці.
Комісія з виїздом на місце перевіряє виконання умов конкурсу кожною вулицею - претендентом на статус «Найкраща вулиця міста» і приймає рішення про присвоєння такого Статусу.

ПОЛОЖЕННЯ про проведення огляду-конкурсу "Краще подвір'я міста"


Огляд-конкурс "Краще подвір'я міста" проводиться відповідно до рішення виконкому Богодухівської міської ради від 28 квітня 2010 року № 194.

Метою проведення конкурсу "Краще подвір'я міста" є здійснення заходів, спрямованих на приведення прибудинкових територій, дворів кожного будинку в належний технічний і санітарний стан з виконанням благоустрою прилеглої території.
Конкурс проводиться з 1 травня до 15 липня 2010 року.

Умови конкурсу:


"Краще подвір'я міста" повинно відповідати таким вимогам:

1. Всі елементи зовнішнього благоустрою подвір'я-претендента знаходяться у належному технічному і санітарному стані та відповідають встановленим нормам і правилам.

2. Житловий будинок у "Кращому подвір'ї міста" повинен відповідати статусу "Будинок зразкового утримання".

3. Саночистка прибудинкової території, а саме: саночистка проводиться від червоної лінії забудови до середини проїжджої частини вулиці.
4. Озеленення (характеристика зелених насаджень з урахуванням вимог ландшафтної архітектури, впровадження кращих декоративних порід дерев і чагарників, витких рослин, газонів, квіткового оформлення, сучасних світильників, квіткових ваз, урн тощо).
5. Проїзди на прибудинкову територію повинні бути виконані з твердого покриття.

6. Укладені договори з відповідною службою на вивіз твердих побутових відходів (ТПВ)

7. Виконані зливостоки і дренажі, що відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, а обладнання, внутрішні та зовнішні мережі повинні бути в належному технічному стані.

8. Відсутні порушення правил благоустрою та пожежної безпеки.

Конкурсна комісія з виїздом на місце перевіряє виконання умов конкурсу кожним подвір'ям - претендентом на статус "Краще подвір'я міста" і приймає рішення про присвоєння такого Статусу та нагородження переможців.

ПОЛОЖЕННЯ про проведення огляду-конкурсу «Найкращий балкон міста»


Огляд-конкурс «Найкращий балкон міста» проводиться відповідно до рішення виконкому Богодухівської міської ради від 28 квітня 2010 року № 196.

Метою проведення конкурсу «Найкращий балкон міста» є залучення населення до участі в роботі із збереження житлового фонду, поліпшення умов проживання богодухівців.
Конкурс проводиться з 1 травня до 15 липня 2010 року.

Умови конкурсу:


«Найкращий балкон міста» повинен відповідати таким вимогам:

1. Всі елементи балкона-претендента знаходяться у належному технічному і санітарному стані, без ушкоджень.
2. Виконане озеленення балкону за допомогою витких рослин, квіткового оформлення, сучасних світильників, квіткових ваз, атрибути декоративного характеру тощо.
Комісія з виїздом на місце перевіряє виконання умов конкурсу кожним балконом-претендентом на статус «Найкращий балкон міста» і приймає рішення про присвоєння такого Статусу та нагородження переможців.

ПОЛОЖЕННЯ про проведення огляду-конкурсу "Кращий дошкільний навчальний заклад міста"


Огляд-конкурс "Кращий дошкільний навчальний заклад міста" проводиться відповідно до рішення виконкому Богодухівської міської ради від 28 квітня 2010 року № 197.
Конкурс проводиться з 1 травня до 15 серпня 2010 року.
Метою проведення огляду-конкурсу "Кращий дошкільний навчальний заклад" є здійснення заходів, спрямованих на приведення територій дошкільних навчальних закладів в належний технічний і санітарний стан з виконанням благоустрою прилеглої території.


Умови конкурсу:


"Кращий дошкільний навчальний заклад" має відповідати таким вимогам:

1. Всі елементи зовнішнього благоустрою дошкільного навчального закладу знаходяться у належному технічному і санітарному стані та відповідають встановленим нормам і правилам.
2. Виконані зливостоки і дренажі, що відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, а обладнання і зовнішні мережі повинні бути в належному технічному стані.
3. Саночистка прилеглої до дошкільного навчального закладу території, установка контейнерів та урн.
4. Озеленення (характеристика зелених насаджень з урахуванням вимог ландшафтної архітектури, впровадження кращих декоративних порід дерев і чагарників, витких рослин, газонів, квіткового оформлення, сучасних світильників, квіткових ваз тощо).
5. Обладнання дитячих майданчиків з встановленням малих архітектурних форм.
6. Оформлення фасадів будівель та огорожі ДНЗ.
7. Відсутні порушення правил благоустрою та пожежної безпеки.

Комісія з проведення огляду-конкурсу з виїздом на місце перевіряє виконання умов конкурсу кожним дошкільним навчальним закладом і приймає рішення про визначення призових місць, присвоєння статусу "Кращий дошкільний навчальний заклад" та нагородження.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.