Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Міська рада – краща!

Опубликована 23-08-2012, 20:40 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0

Так, саме Богодухівська міська рада на огляді-конкурсі експозицій місцевих рад району «Барви Богодухівщини» 24 серпня отримала гран-прі і цінний подарунокмікрохвильову піч. Якщо сказати коротко: фантазії і креативності працівникам міськради на чолі з в.о. міського голови Н.І.Олексенко вистачало! Причому вже другий рік поспіль ця дружна, згуртована команда доводить, що вона – краща у ставленні до українських народних звичаїв.

Наталія Іванівна на правах господарки зустрічала гостей, розповідала про історію міста та його здобутки. Чого у цьому дворі тільки не було: і українська садиба з Хіврею та її родиною, і експозиції старовинних речей, і родовідне дерево родини Зміївських, і виставка продукції місцевих товаровиробників… А  фірмові страви, які представили тринадцять  кафе нашого міста, – ця картина  була варта найкращих виставкових залів країни. І найголовніше – символічне подвір’я міської ради перетворилося на справжню живу історію Богодухова: від заснування до сучасності. На вході до садиби всіх гостей на сторожовій вежі зустрічали козаки, господиня припрошувала всіх почастувати смачним кулішем, козак вигравав на бандурі… Здавалося, час переносив у далекий 1571 рік, коли вперше в історії згадується Дяків Острог. Навіть кінь тут був, якого змайстрували працівники ДНЗ №6. А   справжня піч була виготовлена творчим колективом дитсадка  №5. Місцеві майстрині - Марина Кіприч, Любов Подолинна представили свої вироби. Була виставка робіт і вихованців та працівників КУ Богодухівський дитячий будинок-інтернат, які презентувала Ніна Назаренко. А як виспівував, ніби той соловейко, Володимир Ярошенко – не наслухаєшся! На символічному подвір’ї міської ради було так весело і гамірно, що, здавалося, увесь Богодухів завітав сюди на гостини. Тож коли сюди зайшли керівники району В.М.Бєлий і Д.К.Тризна та наш земляк О.М.Біловол – з цікавістю розглядали експозиції, смакували кулішем, спілкувалися з богодухівцями (фото).

А юні богодухівці – українці і україночки бавилися під копицею сіна, ніби стверджуючи народну істину: козацькому роду – нема переводу!

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.